Votka sıcak içilir mi?

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Smirnoff marka votka aldım fakat bunu bazanın altında muhafaza etmem lazım. Ortalık yerde bırakamam maalesef. Ara sıra oradan çıkarıp soğutmadan içsem tadında bir değişiklik olur mu?

Votkanın adabını bilmiyorum ama olabildiğince soğuk tüketmek için kalın camlı bir bardağı buzlukta soğutup onun içine dökersiniz ve buz ekleyebilirsiniz.

Ne tür içecekle mesela? Kola, enerji içeceği gibi mi?

Hazır meyve suyu ile deneyebilirsiniz ya da sek içebilirsiniz sıcak veya soğuk çok bir tat fark etmiyor ama soğuk daha güzel oluyor.

Daha önce vişne suyu veya enerji içeceği ile içiyordum. Enerji içeceği ile içmeni söylemiyorum, genelde önerilmez ama herkes içer. Sorumluluk bana ait olmamakla beraber sen yine de vişne suyunu dene.

Katılıyorum enerji içeceği sağlıksız olmanın yanı sıra lezzetli de olmuyor bence.

Arkadaşlar Smirnoff marka votka aldım fakat bunu bazanın altında muhafaza etmem lazım. Ortalık yerde bırakamam maalesef. Ara sıra oradan çıkarıp soğutmadan içsem tadında bir değişiklik olur mu?
Genelde soğuk içilir ama votkayı buzluğa koyamam dersen vişne suyunu buzluğa at içeceğin zaman votkayla iç. Sıcak soğuk tat farkı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı