Vozol 10000 için hangi likit tercih edilmeli?

Ali bayrak11

Femtopat
Daha fazla  
Yeni Vozol 10000 aldım ve likiti bitti neredeyse. Yeni likit almaya karar verdim. Tarzıma uyan kapürüz çilek likitleri aşağıya yazdım (karpuz, çilek karışım olsun istiyorum).

Frutti karpuz çilek 60ML likit (178₺)

Nuclear afrodit 10ML mix aroma karpuz çilek buz (98₺)

Jacos 10ML karpuz çilek (128₺)

Likiti katsam tat gelmeme sorunu yaşar mıyım? yaşarsam nasıl geçiririm? başkalarının sorularından birine denk geldim, birisi sıvı mentol kat tadı çok iyi oturuyor diyordu. nasıl oluyor o işler? cevaplayabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Likit katarsan likidin tadı gelmez. Puff likiti diye birşey yok çünkü premium likit katsan bile o puffdaki tadı alamazsın boş duman çeker çeker durursun. Sıvı mentol kat ne demek ? kendini öldürmek istiyorsun heralde. Bu puffların likiti olmadığı için en fazla aroma almak istiyorsan %25 in üstünde aroma oranlı likit kullanman lazım. Dediğin markaları hayatımda ilk defa duydum, merdiven altı likit alma sağlığını tehlikeye atarsın. Drifter Bar Aroma | Safir Kimya buna bakabilirsin veya premium likit alabilirsin. Karpuzlu ve çilekli olarak Nasty watermelon ice, Nasty Trap Queen öneririm.
Ama şunu unutma puff likitini asla taklit edemezsin başka likit koyduğun anda o eski yoğun tad kaybolur. Puffların tadının bu kadar yoğun gelmesinin etken maddesi EFEKTÖR adı verilen zımbırtı ve cidden zararlı bir şey bu. O yüzden aklında likit koyarım aynı tadı alırım düşüncesi var ise maalesef öyle bir şey olmuyor boş duman çekiyorsun.

Geri
Yukarı