Vozol 10000 puff nereden alınır?

türkiyede orijinalini bulursan helal olsun valla tedarikçiler birisi 250 diyor orijinal diye birisi 300 diyor orijinal diye piyasaya bak 😁 10k fiyatları

İthal. Kutu kenarında kontrol için çıkartma barkod gibi bir şey var.

Yani sahte öyle mi?

Türkiye'de orijinalini bulursan helal olsun vallahi tedarikçiler birisi 250 diyor orijinal diye birisi 300 diyor orijinal diye piyasaya bak 😁 10k fiyatları.

Hocam bana cidden güvenilir bir e sigara alabileceğim site önerir misiniz güvenilir olması şart hiç bulamadım da.

Yani sahte öyle mi?

Hocam bana cidden güvenilir bir e sigara alabileceğim site önerir misiniz güvenilir olması şart hiç bulamadım da.
hocam ben hiçbir siteden alışveriş yapmadım site önerisi diyorsan esf de tedarikçilerden almanı öneririm yada telegramdan tedarikçilerden. Sen 1 adet puff alıcaksan çoğu satmayabilir ama satanlarda var tekellerden veya tobaccoculardan alman daha iyi olur onun sattığıda replikadır internetten aldığında replikadır zaten boşuna kargoyla uğraşmana gerek yok. 1 den fazla alıcaksan yani minimum 10 adet falan o zaman tedarikçilerden al tanesi 270-300 e geliyor ortalama. Ki zaten şuan çoğu site dropshipping mantığında çalışıyor sen ondan 450 liraya alınca adamda tedarikçiden alıp senin adrese yollatıyor 330 liraya falan adamda parayı indiriyor cebe

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı