Vozol 10k nasıl kullanilir?

rysvetreni

Femtopat
Daha fazla  
Vozol 10k cekim almayi dusundum ancak tam nasıl oldugunu bilmiyorum. Daha once Elf Bar kullaniyordum onlarda 600 cekim oluyor. 10k cekim nasıl? Likitinin bitmesiyle bir arkadasim Max 4-5 bin cekimini tuketirsin zaten dedi. Almaya deger mi? Degmez derseniz ıqoz ve Elf Bar'dan devam edecegim. Ayıca şarj etme mantığı nasıldır? 30dk şarja tak diyen var yan koy düz koy falan filan. Bir yardimci olur musunuz? Tutuncuden almayi dusunuyorum 10k icin 600, 12K cekim icin 700 dedi ama bilemedim cogu kisi 10k yi oneriyor. 12 likler hizli mi bitiyormus ne.

Hocam bosver istediğin gibi tak şarja önemsiz. Onun dışında vozol bence elfbara göre daha iyi ama şunu unutmayın kullan at. 12likler 9bin çekim oluyor demişti benim bir arkadaşım. 10k daha iyi ama isterseniz 12 alın dijital ekranlı.

Hocam boş ver istediğin gibi tak şarja önemsiz. Onun dışında Vozol bence elfbara göre daha iyi ama şunu unutmayın kullan at. 12likler 9bin çekim oluyor demişti benim bir arkadaşım. 10k daha iyi ama isterseniz 12 alın dijital ekranlı.

Tamamdir hocam teşekkürler daha demin aldim.

Vozol 10k cekim almayi dusundum ancak tam nasıl oldugunu bilmiyorum. Daha once Elf Bar kullaniyordum onlarda 600 cekim oluyor. 10k cekim nasıl? Likitinin bitmesiyle bir arkadasim Max 4-5 bin cekimini tuketirsin zaten dedi. Almaya deger mi? Degmez derseniz ıqoz ve Elf Bar'dan devam edecegim. Ayıca şarj etme mantığı nasıldır? 30dk şarja tak diyen var yan koy düz koy falan filan. Bir yardimci olur musunuz? Tutuncuden almayi dusunuyorum 10k icin 600, 12K cekim icin 700 dedi ama bilemedim cogu kisi 10k yi oneriyor. 12 likler hizli mi bitiyormus ne.

Neden uğraşıyorsunuz ki sağlam bir makine alın ve kullanın Elf Bar Vozol vesaire bence boş para israfı hocam.

Hocam makine var zaten iqoz dedigimiz şey o. Açıkçası biraz enayilik bende kabul ediyorum ancak aromali oldugu icin insanin cani daha fazla cekiyor. Nargile de var ancak ayni rahatlik yok.

Geri
Yukarı