Vozol 6000 puff bar ne kadar kullanılır?

İsmetEge

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu ürünü almak istiyorum fakat bitince atmam lazım mı veya şarjını doldurup ne kadar kullanabilirim veya kullanabilir miyim bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Günlük ne kadar çektiğine ve çekimin kaç saniye olduğuna göre değişir. Ben ortalama 6 saniye falan çekiyordum. 2000'lik bir puffı eskiden bitiriyordum. Fakat bence hiç başlama benim ağzım yara oldu. Onun yerine çok bir şey içmek istiyorsan aromalı sigara falan iç. Tekrardan doldurması içinde YouTube'da videolar var.

Vozol 6000'in Type-C yeri var diye biliyorum, likiti bitince yeni likitini yenileyebilirsin. Çöpe atmana gerek yok. Ben de puff aldım ancak, içeceksen bana göre normal sigara iç.

6000 puff kadar yani likit bitene kadar kullanılır. Tekrar doldurulur içi açılarak ancak pamuk değişmediği için tat değişir çöp olur. Zaten sürekli kullanmak istiyorsanız cihaz alıp kullanın. Vozolun amacı kullan attır.

6000 puff kadar yani likit bitene kadar kullanılır. Tekrar doldurulur içi açılarak ancak pamuk değişmediği için tat değişir çöp olur. Zaten sürekli kullanmak istiyorsanız cihaz alıp kullanın. Vozolun amacı kullan attır.
Arkaadşlarım şarjını likitini koyduğun sürece kullanırsın iyolar kullandılar daha önce.

Vozol 6000'in Type-C yeri var diye biliyorum, likiti bitince yeni likitini yenileyebilirsin. Çöpe atmana gerek yok. Ben de puff aldım ancak, içeceksen bana göre normal sigara iç.
Reis sigaraya çok para gitiği için puf alacam zaten, peki kullanmaya devam ettiğimde çok acı bir tat gelirmi.

Son düzenleme:
Arkaadşlarım şarjını likitini koyduğun sürece kullanırsın iyorlar kullandılar daha önce.

Reis sigaraya çok para gitiği için puf alacağım zaten, peki kullanmaya devam ettiğimde çok acı bir tat gelir mi?

Pamuğunu değişmelisin. Elektronik sigara pamuğu ve likitr ihtiyacın olacak. Pamuk zaman geçtikçe acı tad verdiği için sana acır gelecektir o yüzden açıp pamuğu da değişmelisin. Ama vozol, puff, Elf Bar gibi ürünlerin amacı kullan at olduğu için garanti veremem.

Pamuğunu değişmelisin. Elektronik sigara pamuğu ve likitr ihtiyacın olacak. Pamuk zaman geçtikçe acı tad verdiği için sana acır gelecektir o yüzden açıp pamuğu da değişmelisin. Ama vozol, puff, Elf Bar gibi ürünlerin amacı kullan at olduğu için garanti veremem.
Öncelikle Selamın Aleyküm Aga Likiti Bitince Ben Pamuğu Çıkarıp Kaynar Suyla Yıkıyorum Kurutup Likitini Koyuyorum Öyle Daha Sağlıklı Olur İyi Günler

Yeni konular

Geri
Yukarı