Vozol 6000'de Yanık Tadı

pamuğu o ilk çektiğinde yakmışsın aldığın kişiye söyle değiştir diye. Değiştirmek ise yapıcak birşey yok onların pamukları değiştirilmez. Büyük ihtimal çakma almışsın zaten tr de orijinali yok

pamuğu o ilk çektiğinde yakmışsın aldığın kişiye söyle değiştir diye. Değiştirmek ise yapıcak birşey yok onların pamukları değiştirilmez. Büyük ihtimal çakma almışsın zaten tr de orijinali yok
Likit felan değistirsem olmuyomu bukadar kolaymı yanılıyor ilkinde biraz crktim yandimi arkadasimkini supurge gibi cekiyorum bise olmuyor

Büyük pamuk kolaylıkla yanmaz. Resistans ve resiztans'a bağlı bir küçük bez var makula tamir ederler ama değmez.
Ürün replika aylarca belkide yıllarca aynı yerde durur ise likit yerçekimine göre bir yere toplanır aynısı kendi stoğumda başıma geldi. Büyük pamuğun hepsinin yanmasına gerek yok zaten coilin değdiği kısım kuruluktan yanmış ise yanık tad asla kaybolmaz.

Ürün replika aylarca belkide yıllarca aynı yerde durur ise likit yerçekimine göre bir yere toplanır aynısı kendi stoğumda başıma geldi. Büyük pamuğun hepsinin yanmasına gerek yok zaten coilin değdiği kısım kuruluktan yanmış ise yanık tad asla kaybolmaz.
Çok kötü olay. replika ciğeride pompalar bu arada sonra sağ kalamazsınız. Orjinal alıp günlük dozu kaçırmayın. Dandik likit kullanmayın hepsini yaptık ve 10000 gear orjinal vozolu likit değişimi ile 25k çekmişizdir?

Aldığım kişiye tekrar götüriyem mi?
Senin hatan der. Kimden aldın brom?

Çok kötü olay. replika ciğeride pompalar bu arada sonra sağ kalamazsınız. Orjinal alıp günlük dozu kaçırmayın. Dandik likit kullanmayın hepsini yaptık ve 10000 gear orjinal vozolu likit değişimi ile 25k çekmişizdir?

Orijinali tr ye sokan tedarikçi olmadığı için çok ucuza satıyorlar replikaları toptancılarda 230 liraya gidiyor 10klıklar orijinaller direk kişi ile temasa girince getiriyorlar fiyatları hep değişiyor. Ben kaç yıldır kullanıyorum hala orijinalini göremedim valla belli oluyor direk yurtdışındayken kullanmıştım vozol değil ama lost mary gibi birşeydi aynı gibiyidi

Çarsıda bir tane tobaccodan

Çarsıda bir tane tobaccodan
Durduk yere 300 liramdanmi oldum simdi

Geri
Yukarı