Vozol Gear 10000 aroma önerisi

Hocam çöpe attım çoktan. Pili yandı gibi bir şey ufak bir patlama sesi geldi karardı pili. Çok da yeniydi aromayı güzel veriyordu açıkçası.

Yazın çalışıp muhtemelen Vozol 10000 ya da elektronik alacağım.
Abim çok geçmiş olsun sana.
Kötü olur diye düşünüyorum. Denemedim ama hocam. Tavsiyem karpuz buz, mango buz, şeftali buz, çilek buz. Buz kesin olsun çok güzel oluyor 😃

Ben kullanıyorum şeftali buz 10 numara tadı var. Likite göre farklılıklar olabilir.

@Roma1972 hocam küçük bir tavsiye vereyim şimdiden. İçindeki likit bitince sakın yerli likit koymayın. Şu an benimkinde yerli çilek var yemin ederim buhar sadece tat falan yok.
Teşekkür ederim hocam tavsiyeniz için fakat size bir sorum olacak. Hangi yağla(likitle) doldurmamı önerirsiniz? Çünki çok likit denedim eski Elfbar'da fakat hiçbiri tat vermiyordu. En son arkadaşım orginal Elfbar likiti diye bana birşey sattı kutusunun üstünde elfbar yazıyor fakat eski Elfbar'a döktüm denemek için buhardan başka birşey yok.
Ha bu arada konu hangi tat almamla alakalıydı, (Dragon fruit- Banana- Cherry) olanından aldım başlarda çok iyiydi, yaklaşık 1 hafta sonra tadı yavaş yavaş kaçmaya başlıyor.

Hocam Vozol kadar küçük pod mod cihazlar var. Likiti de günde bir kez doldurmanız yetiyor. Masrafı olmuyor uzun süreler kullanıyorsunuz.

Puff tipi bir şey alırsanız, gideceği en fazla bir hafta. O zaman sigarayı bırakacaksanız tamamdır. Fakat yeni bir tane alacaksanız dandik pilli, devreli, güçsüz, doldurulamayan bir cihaza o kadar para vermek akıl kârı değil.
Link atar mısınız elektronik için

Merhaba, ben ilk kez Vozol Gear 10000 alacağım fakat hangi aromasından alsam bilemedim. Arkadaşımda peach mango aromalısı vardı ondan tattım fakat çektikten bir süre sonra sıkıyor tadı. Çoğu kişi dragon fruit banana cherry, lush ice ya da red mojito al diyor fakat kararsız kaldım. Sizin önerileriniz nedir? Şimdiden teşekkürler :)
enim önerim watermelon bubble gum ve forest berry stormdur.

Merhaba, ben ilk kez Vozol Gear 10000 alacağım fakat hangi aromasından alsam bilemedim. Arkadaşımda peach mango aromalısı vardı ondan tattım fakat çektikten bir süre sonra sıkıyor tadı. Çoğu kişi dragon fruit banana cherry, lush ice ya da red mojito al diyor fakat kararsız kaldım. Sizin önerileriniz nedir? Şimdiden teşekkürler :)
Alacaksan vozol 6000 al bence. 10000 olanın aromaları çok iyi değil. Watermelon bubble gum ve forest berry storm en iyileri.

Alacaksan Vozol 6000 al bence. 10000 olanın aromaları çok iyi değil. Watermelon bubble gum ve Forest berry storm en iyileri.

6000 Vozol almak mantıksız bence çünkü coilleri kronik sıkıntılı çok erken yanıyor daha likit bitmeden coil yanıyor 10 gün kullancaksan 5gün kullanıyorsun mesela.

Geri
Yukarı