Vozol ne kadar zararlı?

Sigaradan geri kalır yanı yok hatta önümüzdeki birkaç yıl içinde elektronik sigaranın ne kadar zararlı olduğu hakkında manşetler göreceğiz. Sigarada en azından ne içtiğini biliyorsun ve habire içme fırsatın yok. Elektronik sigara alma.

Likit hocam bu sonuçta sıvı doğal olarak ciğerler su topluyor. Hem Vozol'a para vereceğine 400 liraya doldurulabilir makine al. Bana kalsa ikisini de alma.

Ciğerde su topluyor vs. diyenler var fakat puff ve türevlerini binlerce kişi kullanıyor. Sizce ne kadar zararlı?

Abim aptalı gidip almış. Kendisi 2 yıl sonra sonuçlarına katlanacak maalesef. Eğer bir yanlışı sırf iyi hissediyorsunuz diye tekrar tekrar yaparsanız ileride sizin için çok ama çok kötü olur. Sosyal medya fenomenleri bu konuda çok ama çok iyi yardım edebilecekken magazinde alem yapıp "Siz de içebilirsiniz!" gibi propaganda yapmayı tercih ediyor. Asıl suç maalesef bunlarda.

Arkadaşım Vozol kullandı 6 ay boyunca ve çocuk top cambazıydı resmen, ama 6 ayın sonunda ne koşabilir hali kaldı ne de nefes alacak ciğer. Bu sanırım önemli bir açıklama olmuştur.

Evet ciğer su toplarsa bunu atmanın yolu çok zor aynı şekilde kan oksijen ile besleniyor doğal olarak kan da zarar görüyor.
Bence çok fazla e sigara haterisiniz. Şuana kadar kullanan kimsede öyle bir olay görmedim, 50 yaşında bir abim 10 yıldır kullanıyor. Ayrıca sigaradan daha zararlı olsaydı sigarayı bırakmak için e sigaraya geçmezlerdi diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı