Vozol önerisi

diegoarmano

Hectopat
Sigara kullanıcısı değilim ama nargileyi arada sırada içiyorum. Bana sigaradan ziyade nargile keyfi ve tadı verecek bir şey lazım arkadaşımda Vozol Gear'lardan alabileceğimi söyledi. Aklımda birkaç aroma var ama asıl önemli olan gerçekten bahsettiği zevki, keyfi verir mi? Bazı kişiler gördüm 1 hafta da bozulur, sıkar tarzı şeyler diyorlar.

Ben cream tobacco kullanıyorum öneririm, en son alacağın aroma çikolata cream olsun 👍

Harici ejder meyveli güzel olur bir de kivilide deneyebilirsin kivili kullandım güzel 👍

Sigara kullanıcısı değilim ama nargileyi arada sırada içiyorum. Bana sigaradan ziyade nargile keyfi ve tadı verecek bir şey lazım arkadaşımda Vozol Gear'lardan alabileceğimi söyledi. Aklımda birkaç aroma var ama asıl önemli olan gerçekten bahsettiği zevki, keyfi verir mi? Bazı kişiler gördüm 1 hafta da bozulur, sıkar tarzı şeyler diyorlar.

Dostum ben bu işin ticaretini yapıyorum ama sigarayı bırakmaya yardımcı olmuyor aklında bulunsun onu 3 günde bir pamuğu ıslatman lazım aksi takdirde yakarsın bence direk bırak böyle şeyleri ha çok içmek istiyorsan az daha para koy elektronik sigara al.

Dostum ben bu işin ticaretini yapıyorum ama sigarayı bırakmaya yardımcı olmuyor aklında bulunsun onu 3 günde bir pamuğu ıslatman lazım aksi takdirde yakarsın bence direk bırak böyle şeyleri ha çok içmek istiyorsan az daha para koy elektronik sigara al.

3 günde bir ıslatmana gerek yok yanmıyor üst üste çok çekmezse.

Hocam dediğim gibi ben zaten sigara kullanıcısı değilim. Arada sırada nargile içiyorum o kadar. Yani alacağım aleti de keyif için alacağım. Bir nevi beni nargile masrafından kurtarsın diye yapıyorum. Ne zaman içmeye gitsem en kötü cepten 150-200 lira para çıkıyor dönmeyi sevmediğimden.
Green blast ve cedar meyveleri öneririm. 1 ay gidiyor bana. Likit doldurabilirsin sonra 1 kerelik.
Bunlar fresh bir tat veriyor mu acaba? Çok ağır bir şey istemiyorum çünkü. Birkaç arkadaşıma sordum lush ice, bluerazz lemon bir de elmalı bir şey önermişti ama şimdi aklıma gelmedi.
Ben cream tobacco kullanıyorum öneririm, en son alacağın aroma çikolata cream olsun 👍

Harici ejder meyveli güzel olur bir de kivilide deneyebilirsin kivili kullandım güzel 👍
Hocam Cream tobacco için sigaraya baya benziyor diyorlar. O yüzden pek düşünmüyorum onu. Ejder meyveli de çok ağır tadı diyolar ama kiviliyi düşünüyordum ortalama şekerli hoş bir tadı var diyorlar.

Tabi ki ilk öneri hiçbir türlü kullanmaman çünkü sigara 5x hasar veriyorsa elektronikler 2x fakat illa da alacaksan doldurulabilir olan elektronik sigaralardan al derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı