Vozol star 12000 likit göstergesi doğru mu?

Vozol başta olmak üzere bütün puff ürünlerinde adı geçen sayılar tam doğru değildir. Aslında bir puff çekiim bir kısa nefes çekimine eş değerdir ve normal çekim 4 puff çekimi olarak sayıldığı belirtilmektedir. Bu bilgiyi puff üreticileri tarafından belirtilmiştir.

Bu nokta X Puff 10000 ürünü 10000 bin çekim olarak algılamak doğru değildir. Ortalama 1 hafta gidiyor ve bir çok kullanıcıya göre Vozol 12000 serisi 10000 serisinden daha kısa gidiyor.

Vozol başta olmak üzere bütün puff ürünlerinde adı geçen sayılar tam doğru değildir. Aslında bir puff çekiim bir kısa nefes çekimine eş değerdir ve normal çekim 4 puff çekimi olarak sayıldığı belirtilmektedir. Bu bilgiyi puff üreticileri tarafından belirtilmiştir.

Bu nokta X puff 10000 ürünü 10000 bin çekim olarak algılamak doğru değildir. Ortalama 1 hafta gidiyor ve birçok kullanıcıya göre Vozol 12000 serisi 10000 serisinden daha kısa gidiyor.

Evet hocam, 10000'liğin çok daha iyi bir süre gittiğini birçok kullanıcı belirtiyor.

Bu nokta X Puff 10000 ürünü 10000 bin çekim olarak algılamak doğru değildir. Ortalama 1 hafta gidiyor ve bir çok kullanıcıya göre Vozol 12000 serisi 10000 serisinden daha kısa gidiyor.
Evet 10.000 lik kullandım 12.000 olan daha erken bitti.

Pek bir gerçekliği yok gözümde. Keza %0 olmasına rağmen 1 hafta kadar içilebildiği düşünülürse pek gerçekçi gelemiyor.

Ama evet 12000 olmasına rağmen fazla hızlı tükeniyor.

Sadece 10K'lık uzun gitse yine iyi Elf Bar BC5000'i 2 hafta kullandım, bu 12K'lığı da 2 hafta...

Son düzenleme:
Bugün bir tütüncüden 6000’lik watermelon bubble gum aldım, çakma ürün ile orijinal arasındaki aroma müthiş derecede farklıymış. 12000’lik ne kadar erken bitse de dolu dolu aroma tadı alıyordum. Bu 6000’likten hiçbir tat gelmiyor maalesef.

Vallaha abimin 12K'lık star pineapple coconut ice modeli likit için %0 göstermesine rağmen randıman kaybetmeden 1 hafta daha iyi.

Fazlasıyla beğendiğimden bugün ben de aldım bakalım bu kaç hafta dayanacak.

Bu arada kesinlikle önereceğim bir aroma. Hele ki ananasın tadını seviyorsanız ayıla bayıla kullanırsınız.

Gösterge 0'a düşeli 2 gün oldu, bakalım daha ne kadar gidecek, 12000 çekim değil de en kötü ihtimalle 7000 çekim bir Vozol bile olsa en azından benim için 15 günü çıkarması lazım, çok sık kullanmıyorum çünkü.

An itibarıyla yanık tat gelmeye başladı, ürün 6 günü zor çıkardı, alacak arkadaşlara 12000'liği tavsiye etmiyorum, 6000 veya 10000'lik alın, 12000 kullananların hepsi aynı şeyi söylüyor, ben de deneyimlemiş oldum. 6 günlük kullanım için 550 TL vermiş oldum.

Bunlara likit doldurulmuyor değil mi bitince çöpe atıyosun.

Kaliteli salt likit doldurunca yine güzel kullanılıyor diyenler var ama ben çakma Vozol likiti doldurdum bir tat vermedi. Kullanıp atıyorum çöpe. Kaliteli bir likitle denenebilir.

Arkadaş doldurmuştu içini 35mg nikotinli salt likit koymuştu ancak öyle buram buram aroma gelmiyor onu belirtmek gerek.

Ayrıca alalı 11 gün oldu ve likit 0 gösteriyor bakalım daha ne kadar gidecek.

Geri
Yukarı