VP247T ışık sızması sebebi ile iade edilmeli mi?

badboys07

Hectopat
Daha fazla  
İkinci kere VP247T monitörüm hakkında iade kararı çıktı. Işık sızması ve ekrandan gelen ses sorunu yüzünden. 120 lira kadar indirimli almıştım. Tekrar denesem mi şansımı başka şubeden? Deneyemiyoruz da. Ya da farkı verip başka monitör mü almalıyım?

Neden ceza verdiniz bilmiyorum ama sormak istediğim şey kesinlikle başlıktaki değil. Bu arada fikri olan var mı acaba bu konu hakkında?

Işık sızması çok büyük derecede ise her seferinde, değişmeyin. Yeni monitör alın.
İkincisinde çok fazla değildi. Ama monitörün sol üstünden gelen cızırtı beni benden alıyordu. Özellikle çizim yaparken yakınlaştırıp uzaklaştırınca iyice artıyordu.

Acaba seride mi sorun var. Pek deneme imkanı da olmuyor. İndirimden almıştım bir de.

Işık sızması evet fazla sorun değil. Ama cızırtı için haklısınız benide çok sinirlendirirdi açıkçası. Başka bir modele yönelmeniz en iyisi olacaktır.

Işık sızması evet fazla sorun değil. Ama cızırtı için haklısınız benide çok sinirlendirirdi açıkçası. Başka bir modele yönelmeniz en iyisi olacaktır.

Cızırtı dediğim coilwhine sesi gibi içini gıdıklıyor insanın. Önerebileceğiniz bir monitör var mı? Bir de deneyemiyor muyuz bunu mağazada ses olup olmadığını?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı