VP249QGR Model Monitör Oyunlarda Ekran Açılıp Kapanıyor

Ro0kie

Hectopat
Daha fazla  
Henüz daha 1 ay olmadı monitörü alalı içerisinden çıkan HDMI kablosu ile beraber kullanıyorum. Fakat oyunlara girdiğim zaman Ekran açılıp kapanıyor daha sonra tamamen kapanıyor görüntü gelmiyor. Benzer sorunu yaşayan arkadaşlarda sorunu displayport kablosu ile düzeltmişler. Fakat anlamadığım konu böyle bir problemi firma kontrol etmiyor mu? yani kablo kaynaklı olabilme ihtimali gerçekten mevcut mudur?

Monitör

Ekran Kartı

Yanlış bilgilendirme
Evet kablo kaynaklı olma ihtimali var ama size tavsiyem HDMI to VGA kablosu almanız VGA sorun çıkarmaz.
Televizyonda da olmaza monitör bozuktur.

Sorunun monitörden olduğuna emin misin başka monitörde veya televizyonda denedin mi?

başka neyden kaynaklı olabilir çünkü hdmı kablosunu çıkarıp takınca tamam rahatlıkla oynuyorum o oyunu kapatana kadar. yeni bir oyun açarsam gene aynısı

Evet kablo kaynaklı olma ihtimali var ama size tavsiyem HDMI to VGA kablosu almanız VGA sorun çıkarmaz.
Televizyonda da olmaza monitör bozuktur.

144 Hz destekliyor mu peki VGA'larda veya direk Display kablosu alıp işin içinden de çıkabilir miyim

başka neyden kaynaklı olabilir çünkü hdmı kablosunu çıkarıp takınca tamam rahatlıkla oynuyorum o oyunu kapatana kadar. yeni bir oyun açarsam gene aynısı

144 Hz destekliyor mu peki VGA'larda veya direk Display kablosu alıp işin içinden de çıkabilir miyim
Bu dönüştürme aletleri her şeye uygundur.Beğenirsen sevinirim

Başka neden kaynaklı olabilir çünkü HDMI kablosunu çıkarıp takınca tamam rahatlıkla oynuyorum o oyunu kapatana kadar. Yeni bir oyun açarsam gene aynısı.

144 Hz destekliyor mu peki VGA'larda veya direkt display kablosu alıp işin içinden de çıkabilir miyim.

Diğer arkadaşın yaptığı yorumu dikkate alma aynı monitörü kullanıyorum. Televizyonda dene sorun olmazsa monitörü servise yollamanı öneririm HDMI bile olsa kapanmaması lazım.

Diğer arkadaşın yaptığı yorumu dikkate alma aynı monitörü kullanıyorum. Televizyonda dene sorun olmazsa monitörü servise yollamanı öneririm HDMI bile olsa kapanmaması lazım.
Peki burda denemem gereken HDMI kablosu mu yoksa monitör mü? HDMI kablosundan kaynaklı olabilme ihtimali yüksek bence bozuk da olabilir diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı