Çözüldü VPN ile CoD Black Ops Cold War almak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Miralay000

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sosyal de bu konuyu açmak doğru mu bilmiyorum ama bir şansımı denemek istiyorum :)Batte.net üzerinden CoD Black Ops Cold War almak istiyorum fakat 500 lira gibi bir fiyat var. VPN ile Rusya'dan almak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nasıl alacağımı biliyorum fakat hangi VPN kullancağım, aldıktan sonra VPN tekrar eski haline mi döndüreceğim ban yer miyim gibi sorular aklımı çeldi nasıl yapılır acaba bilen var mı?

Çözüm
Ben her şeyi anladım adam akıllı bir vpn bulamadım sıkıntı orda siz hangi vpn kullandınız Touch Vpn vs. mi ?
Şöyle yapalım, telefona VPN indir, telefondaki VPN programları çok daha hızlı oluyorlar. Telefondan hesap açıp satın alın oyunu. Google Play Store'a Russia VPN yazın iyi VPN programları çıkıyor.
Çok pahalı ama indirime girme durumu var mı acaba?
Black Ops indirime bir süre girmez fakat MW 1400 Rubleye düşüyor, o da 140 TL ediyor.
Ben her şeyi anladım adam akıllı bir vpn bulamadım sıkıntı orda siz hangi vpn kullandınız Touch Vpn vs. mi ?
Şöyle yapalım, telefona VPN indir, telefondaki VPN programları çok daha hızlı oluyorlar. Telefondan hesap açıp satın alın oyunu. Google Play Store'a Russia VPN yazın iyi VPN programları çıkıyor.
Çok pahalı ama indirime girme durumu var mı acaba?
Black Ops indirime bir süre girmez fakat MW 1400 Rubleye düşüyor, o da 140 TL ediyor.

Çözüm
Deniyorum şimdi. Teşekkür ederim yardımlarınız için telefondan yaptım Rub şeklinde gösterdi anlaşılan telefondan başarabildim çok teşekkürler telefonumun sarjı dolsun alacağım. Tekrardan herkese teşekkürler.

Deniyorum şimdi. Teşekkür ederim yardımlarınız için telefondan yaptım Rub şeklinde gösterdi anlaşılan telefondan başarabildim çok teşekkürler telefonumun sarjı dolsun alacağım. Tekrardan herkese teşekkürler.
Rica ederim. Aldığınızda yine yazarsınız buraya. Almak isteyenlere de yardımcı olmuş oluruz.

Rica ederim. Aldığınızda yine yazarsınız buraya. Almak isteyenlere de yardımcı olmuş oluruz.
Bir sorum daha var. Büyük ihtimal ile bir sıkıntı çıkmaz ama yine de sorayım. Multiplayer oynamak istediğimde sıkıntı çıkma ihtimali var mı ? Siz Black Ops 4 Multi de sıkıntı yaşadınız mı ?

Bir sorum daha var. Büyük ihtimal ile bir sıkıntı çıkmaz ama yine de sorayım. Multiplayer oynamak istediğimde sıkıntı çıkma ihtimali var mı ? Siz Black Ops 4 Multi de sıkıntı yaşadınız mı ?
Hayır bir sıkıntı çıkmadı. Bölgeyi zaten Avrupa seçiyorsunuz ve giriyorsunuz oyuna. 2 sene oldu alalı bir sıkıntı yok. Modern Warfare satın alacağım yine bu yöntem ile.

Ban yeme riski olduğu söyleniyor, doğru mu acaba? Daha önce bu şekilde oyun alıp uzunca süre deneyimlemiş kişi var mı?

Geri
Yukarı