Steam VPN ile kullanmak sorun olur mu?

Mustafa_1453

Hectopat
Ailem internete oyun ve çocuk koruması açtı ve Steam mağaza profil gibi yerlerde SSL sertifika hatası veriyor. Bu yüzden VPN kullanıyorum, lakin hesabım ban yemesinden korkuyorum. Ban yer miyim? Oyun satın almıyorum sadece mağazada falan gezmek için VPN kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşınız kaçtı sorunuzuda cevaplayayim herhangi bir problem olmaz.

Ailem internete oyun ve çocuk koruması açtı ve Steam mağaza profil gibi yerlerde SSL sertifika hatası veriyor. Bu yüzden VPN kullanıyorum, lakin hesabım ban yemesinden korkuyorum. Ban yer miyim? Oyun satın almıyorum sadece mağazada falan gezmek için VPN kullanıyorum.
Oynama çok fazla bence. Kör olursun zamanında atari ye sabaha kadar baka baka kör oldu çünkü ben dahil bir nesil .

VPN ile oyun oynayabilirsiniz. Mağazada gezebilirsiniz (satın almayın). Ban yemezsiniz. Bazen IP ile ilgili bir sorun algılarsa steam sizden hesabınızı doğrulamanızı talep edebilir.

Geri
Yukarı