VPN ile PS5 Sanal yönlendirici modem ayarları nasıl olmalı?

EnginAksoy

Centipat
Daha fazla  
PC bağlantısı ile Vpn Ps5 sanal tanımlaması sürecinde sorun yaşamadım.Fakat FIFA 23 ultimate team oynarken istediğim verimi alamıyorum.Modem ayarları nasıl olmalı? 100download 20upload ve 60 ping alıyorum ama yinede istenilen seviyede oyun akıcı değil? konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Modem ayarlarını sanırım doğru yapamıyorum Express VPN kullanıyorum.

PC bağlantısı ile VPN PS5 sanal tanımlaması sürecinde sorun yaşamadım. Fakat FIFA 23 Ultimate Team oynarken istediğim verimi alamıyorum. Modem ayarları nasıl olmalı? 100download 20upload ve 60 ping alıyorum ama yine de istenilen seviyede oyun akıcı değil? Konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Modem ayarlarını sanırım doğru yapamıyorum Express VPN kullanıyorum.

PS5'in ayarlarında statik IP atama var mı? Kablolu internet mi kullanıyorsunuz kablolu mu?

PS5'in ayarlarında statik IP atama var mı? Kablolu internet mi kullanıyorsunuz kablolu mu?
Statik Ip atadım.kablolu kullanıyorum fakat modem ayarlarında farklı yapmam gereken bir ayar mı var ?

Express VPN PC bağlantısı kuruldu ve IP PS5 e otomatik aktarılıyor.

Gerekli Portlarıda açtım

Son düzenleme:
Dostum bende bır fıfa pıng magduru olarak vpn kullanmayı dusunuyorum ps5 ıcın ama son durum nedır verım alabılıyomusun pıng konusunda bılgı verırsen sevınırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı