Çözüldü VPN İnterneti kesiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 yardım elimde iPod 5 ve bir tablet var ikisinde de Wi-fi'den internete bağlı iken Google falan her şey açılıyor fakat VPN bağlantısı kurduğumda Google dahil hiçbir şey açılmıyor.

Edit: @Silinen üye arkadaşın dediği yöntem ile çözdüm her vpn interneti kesiyordu Yandex DNS yaptım YouTube dahil çok hızlı giriyor benle aynı derdi yaşayan arkadaşlara çözüm :) teşekkür ederim bu arada :)

Son düzenleme:
Onavo vpn kullanmani oneririm tamamen ucretsiz ve hic bir sorun cikartmadi bende

Android icin yok. Ipod -ve eger ipad ise tabletine- kurabilirsin.

Deniycem şimdi deniyip sonucu yazıcam hemen.

Halen aynı VPN bağlantısı olduğunda google bile açılmıyor. Video bile çekebilirim bi çözüm şuna ya:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç gündür VPN kullanıyordum sürekli internet kesiliyordu. Şuan Yandex DNS kullanıyorum bir kesilme yok gerçekten VPN'yi tespit mi ediyorlar?

@Silinen üye arkadaşın dediği yöntem ile çözdüm her vpn interneti kesiyordu Yandex DNS yaptım YouTube dahil çok hızlı giriyor benle aynı derdi yaşayan arkadaşlara çözüm :) teşekkür ederim bu arada :)

fotograf.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı