VPN Nasıl Satın Alınır?

Mutlu_XD

Hectopat
Daha fazla  
Bu VPN ile ilgili pek bilgim yok. Nasıl satın alacağım ve bunu nasıl bilgisayarda kullanacağım? Bildiğiniz güvenilir VPN satan bir yer var mı? Hız 720p kalitesinde oynatacak kadar olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli VPN istiyorsan hiç bir servisin websitesine girip satın alayım deme. Kendine VPS sunucu kirala ve oraya OpenVPN kur. Boş sunucu olacağı için hız konusunda memnun kalacaksın.

rabb.it sitesinden 4K da bile izleyebilirsin.

İyi de rabb.it üzerinden isterse 10K açsın sana onun saf görüntüsü gelmeyeceği için hiç bir şey değişmeyecek. Hatta açıp YouTube'dan 480p'de izlemek bile daha kaliteli bir sonuç veriyor.

Kaliteli VPN istiyorsan hiç bir servisin websitesine girip satın alayım deme. Kendine VPS sunucu kirala ve oraya OpenVPN kur. Boş sunucu olacağı için hız konusunda memnun kalacaksın.

İyi de rabb.it üzerinden isterse 10K açsın sana onun saf görüntüsü gelmeyeceği için hiç bir şey değişmeyecek. Hatta açıp YouTube'dan 480p'de izlemek bile daha kaliteli bir sonuç veriyor.
Nasıl kiralarım?

Düzgün çalışmıyor derken? ayrıca Wİ-Fİ bağlantısı olmadan VPN kullanılabilir mi ?

Düzgün çalışıyor yazıyor mesajımda, sanırım yanlış gördünüz. Wi-Fi yada GSM şebekesi üzerinden VPN çalışıyor. Hem bilgisayarımda hem de telefonumda yüklü ve gayet sorunsuz kullanıyorum.

Düzgün çalışıyor yazıyor mesajımda, sanırım yanlış gördünüz. Wi-Fi yada GSM şebekesi üzerinden VPN çalışıyor. Hem bilgisayarımda hem de telefonumda yüklü ve gayet sorunsuz kullanıyorum.
Şimdi ben komşumla aynı Wi-Fi kullanıyorum ben bu VPN alınca onlarda kullanabilecek mi?Ayrıca satın aldığınız yerin linkini atar mısınız.

Şimdi ben komşumla aynı Wi-Fi kullanıyorum ben bu VPN alınca onlarda kullanabilecek mi?Ayrıca satın aldığınız yerin linkini atar mısınız.

HMA PRO VPN'i bilgisayar yada telefona kuracağınız bir yazılımla kullanıyorsunuz. HMA PRO VPN aynı anda iki farklı cihazdan eş zamanlı bağlantıyı destekliyor. Daha fazla cihazdan bağlantıyı ise bildiğim kadarıyla desteklemiyor.

Fiyatları incelemek ve satın almak için link için buraya tıklayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı