VPN önerisi

kaganyaprakli17

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524321022
Arkadaşlar önceliğim mobil için, çok sağlam neredeyse yavaşlık olmayan sunucuları güzel bir VPN uygulaması arıyorum. Ücretli ücretsiz fark etmez. Mobil ve masaüstü için tavsiyeleriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ExpressVPN en iyilerden biri ancak ücretli. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, İngiltere gibi uzak serverlarda genellikle 130-150 Mbps arası hız alabiliyorum. Hem mobil hem masaüstü için kullanabiliyorsun.

Not: Bugün 174 Mbps alabildim.

Screenshot_4.png

Expressvpn en iyilerden biri ancak ücretli. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, İngiltere gibi uzak serverlarda genellikle 130-150 Mbps arası hız alabiliyorum. Hem mobil hem masaüstü için kullanabiliyorsun.

Not: Bugün 174 Mbps alabildim.

Eki Görüntüle 687188

Hocam güzelmiş ama yıllık 650TL’de fazla geldi. 150 200TL gibi bir ücret ödeyebilirim.

Uygun fiyatlı olmadığı için ücretli kısmını söyleme gereği duydum aslında. :D Ben iş için İngiltere ve Fransa'da birlikte çalıştığım şirket sunucularına bağlanmak için ihtiyaç duyuyorum, o yüzden ücreti çok kafama takmadım açıkçası. Normal bir kullanıcı için o ücret biraz yüksek bence de ama aklında olsun. Zamanla kampanya olursa yarı fiyatına denk getirdiğinde şartları zorlayıp almanı öneririm, bağlantıyla ilgili 11 ayda sadece 1 defa sorun yaşadım o da birkaç saatlik bir bakımdan ibaretti.

Geri
Yukarı