Çözüldü VPN Olmadan internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Aynı sorunu ben de yaşadım. Ayrıca vpni açtığımda da baya kopma yaşıyordum. Cyberghost çöp ya sil gitsin onu. Bedava diye deneme sürümünü kakaladılar insanlara. VPN kullanacaksan ücretli şeyler bak diğerleri de aynı şeyin laciverti çünkü :D Ben şu an purevpn kullanıyorum baya memnunum. Kopma falan yaşamıyorum, istediğim gibi açıp kapıyorum. Bir de cyberghostta dizi izleyemiyordum çok yavaştı, purevpnle bu sorunum da çözülmüş oldu. 40 tane ülkede serverı var adamların www.purevpn.com bakmak istersen.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Silinen üye @Recep Baltaş Ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten sizlere. Keşke elimden bir şey gelse de yapabilsem çok teşekkürler :) Aygıt yöneticisinden sildim, bilgisayarı yeniden başlattığım da tekrar kurdu ve sorun çözüldü, çok teşekkür ederim gerçekten :) Bu arada @Silinen üye yüklemeyi deneyeceğim bu sefer bir sorun çıkmaz umarım. :D

@Silinen üye @Recep Baltaş Ne kadar teşekkür etsem azdır gerçekten sizlere. Keşke elimden bir şey gelse de yapabilsem çok teşekkürler :) Aygıt yöneticisinden sildim, bilgisayarı yeniden başlattığım da tekrar kurdu ve sorun çözüldü, çok teşekkür ederim gerçekten :) Bu arada @Silinen üye yüklemeyi deneyeceğim bu sefer bir sorun çıkmaz umarım. :D

Rica ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı