VPN Olmadan İnternete Erişim Sorunu

CanSlymn

Kilopat
Daha fazla  
Sosyal medya siteleri yasaklanırsa diye Opera kurmuştum ve VPN özelliğini kullanıyordum. Bugün bilgisayarı açtığımda Chrome ve diğerlerinden bazı siteler (Gmail vs.) haricinde erişim sağlayamadım. Opera VPN ile bağlanamadığım hiçbir site yok. Şu anda Opera üzerinden yazıyorum çünkü diğer tarayıcılar çoğu siteyi açmayıp "Bu siteye ulaşılamıyor" hatası veriyor. Bunun yanı sıra çok oyunculu oyun oynayamıyorum ve "get XML URL failed" hatası alıyorum. Dediğim gibi bugün başladı bu sorun. Normalde Chrome kullanıyorum VPN'siz ve hiçbir sıkıntı yoktu. Ne olduysa bugün sadece Opera VPN ile internete bağlanabiliyorum, kapatınca Opera'dan da bağlantı sağlayamıyorum. Bunun sebebi nedir?

Denedim hocam dediğiniz programı ne yazık ki sonuç değişmedi. VPN ile bütün siteler açık VPN'siz gmail ve youtube hariç erişim yok.

TTNET kullanıyorsanız 444 0 375 numarasını arayarak teknik destek alınız. Teknik destekteki arkadaşa bilgisayarımdan sosyal siteler hariç diğer sitelere giremiyorum diyebilirsiniz. Örnek site olarak vestel.com,samsung.com,LG.com gibi. Faturanız geç ödendiğinden dolayı bu hatayı almış olabilirsiniz. Bu aralar nedense TTNET sistemlerinde bu sorun mevcut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı