VPN olmadan yasaklı sitelere girebiliyorum

Hocam biraz geç oldu ama sorun tekrardan aklıma geldi problemi çözebildinizmi yoksa hala devammı ediyor?
Merhabalar kusura bakmayın bende anca cevap verebiliyorum. Hayır bulamadım ve bu durum devam etmekte. Sadece aynı wi fi üzerinde aynı cihazda bu durumu yaşıyorum ve açıkçası bunu problem olarak görmeyi de bıraktım, bir nimet gibi geliyor uzun süredir :)

Ayriyeten ne kadar iç rahatlatır bilmiyorum ama şu DNS spoofing riskini OSİNT işleri ile uğraşan bir kişiye sorduğumda bunun sorun doğurmayacağını söyledi, belki de paylaştığım DNS lokasyon testi sonucuna göre falan demiştir bunu bilemiyorum ancak sonuç olarak böyle bir yorum alabildim ve bu konuda alabildiğim tek bilgilendirmeydi. Yine de bundan doğacak bir mesuliyet kabul etmiyorum burada belirtmiş olayım genel olarak :)

Bununla alakalı çözebildiniz mi?

Maalesef.

Merhaba kusura bakmayın bende anca cevap verebiliyorum. Hayır bulamadım ve bu durum devam etmekte. Sadece aynı Wi-Fi üzerinde aynı cihazda bu durumu yaşıyorum ve açıkçası bunu problem olarak görmeyi de bıraktım, bir nimet gibi geliyor uzun süredir :)

Ayrıyeten ne kadar iç rahatlatır bilmiyorum ama şu DNS spoofing riskini osint işleri ile uğraşan bir kişiye sorduğumda bunun sorun doğurmayacağını söyledi, belki de paylaştığım DNS lokasyon testi sonucuna göre falan demiştir bunu bilemiyorum ancak sonuç olarak böyle bir yorum alabildim ve bu konuda alabildiğim tek bilgilendirmeydi. Yine de bundan doğacak bir mesuliyet kabul etmiyorum burada belirtmiş olayım genel olarak :)

Çok teşekkür ederim cevabınız için 🙂

Bende de tam tersi bir sorun var mobil veriden Google DNS seçtiğimde her siteye giriyor ama Wi-Fi üzerinden denediğimde hata veriyor.

Aynı sorun şuan bende de var. Modemime bağlanan herhangi bir cihazdan tüm yasaklı sitelere girebiliyorum. fakat bu durum bazı programlarda problem çıkarıyo. Yardım edebilir misiniz

Geri
Yukarı