VPN programlarının resmi sitesine girilmiyor

bloodyxTR

Centipat
Merhaba.

Türk Telekom kullanıyorum. Tüm VPN programlarının official (resmi) web sitelerine giriş yapılamıyor.

örnek vermek gerekirse:

Bunlar sadece iki tanesi. Hemen hemen tüm VPN programlarının sitelerine erişemiyorum. İnterneti evime aldığımdan beri bu şekilde. Sizde de böyle bir durum var mı? Problem midir yoksa normal midir? Müşteri hizmetlerinin yardımcı olabileceğini sanmıyorum.

vpn sitesi.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Türk Telekom kullanıyorum. Tüm VPN programlarının official (resmi) web sitelerine giriş yapılamıyor.

örnek vermek gerekirse:

Bunlar sadece iki tanesi. Hemen hemen tüm VPN programlarının sitelerine erişemiyorum. İnterneti evime aldığımdan beri bu şekilde. Sizde de böyle bir durum var mı? Problem midir yoksa normal midir? Müşteri hizmetlerinin yardımcı olabileceğini sanmıyorum.

Eki Görüntüle 730639

Aile güvenliği açık olduğu için bizimki de açık bende giremedim.

Merhaba.

örnek vermek gerekirse:

Eki Görüntüle 730639
Hotspot'a girebiliyorum ben. Protona ben de giremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı