VPN siber suçu gizler mi?

Bak arkadaşım millete yalan yanlış bilgiler verme, önce bi oku araştır, Tor seni gizlemez anladın mı?
Yalan yanlış bilgiler olduğunu ispatla o zaman. Ben bazı konuştuğum insanların dediklerini aktarıyorum. TOR kullanarak adult +18 web site yürütüp gram dava ile uğraşmayan insanlar var.

Yalan yanlış bilgiler olduğunu ispatla o zaman. Ben bazı konuştuğum insanların dediklerini aktarıyorum. TOR kullanarak adult +18 web site yürütüp gram dava ile uğraşmayan insanlar var.
Kardeşim, sen herkesin dediğine inan tamam mı, TOR'da dark web'de görünmez olursun o da bir yere kadar clear nette bulurlar exit nodelarla ama sen hiçbir şey bilmediğin için saçma sapan konuşmaya devam edeceksin.

Kardeşim, sen herkesin dediğine inan tamam mı, TOR'da dark web'de görünmez olursun o da bir yere kadar clear nette bulurlar exit nodelarla ama sen hiçbir şey bilmediğin için saçma sapan konuşmaya devam edeceksin.
Arkadaş tor kullanarak site yayını yaptığı söylemiş, daha internet sitelerinin nerden yayın yaptığını bilmeyen birisi ile neden uğraşıyorsun ki? 😌

Sorma usta, 5. yılım olacak bu sitede gına geldi böylelerinden.
Sürekli takılma, bir gün burdaysan bir hafta uzak dur :D
İki gündür burdayım, iki hafta finallere çalışacağım 😂
Bak sana daha güzelini sorayım, WPA3'te 5 sene içinde bir açık çıkar mı dersin ?

Paralılar da dahil olmak üzere hiçbir VPN sağlayıcısının sizi tamamen gizleyebileceğini sanmıyorum, buna tor da dahil. Bilenler bilir network veya ağ topolojisinde ağ katmanı zafiyeti diye bir şey var ki hele de sağlam bir mühendise denk gelirseniz hiç sansiniz yok.

Hayir gizlemez.

TOR da gizlemez. Exit node ve dahil oldugun TOR network trace edilebilir. Saldirinin yapildigi andaki IP adresin aciga cikmasa da exit node ve dahil oldugun network bulunabilir.Dahil oldugun network'e proxy atarak ihtimaller daraltilabilir. TOR buyulu bir sey degil, open source bir proje, herkes nasil calistigini biliyor, hele ki siber suclarla ugrasan ekipler.

torproject/tor

Normal kullanıcının ulaşabildiği hiç bir program sizi internette gizlemez. İnternette gizlenmeyi bilen sayılı insanda sırlarını açığa çıkarmaz zaten.

Geri
Yukarı