Vpnbook zararlı mı?

Suits

Centipat
Daha fazla  
Birkaçkere bilgisayarın ayarlar bölümünden VPN kısmından vpnbook sitesinden aldığım kodlarla VPN kullandım güvenli midir? Güvenli değilse ne yapmalıyım?

Log tutup satıyor.

Kanıt var mı?

Birkaçkere bilgisayarın ayarlar bölümünden VPN kısmından vpnbook sitesinden aldığım kodlarla VPN kullandım güvenli midir? Güvenli değilse ne yapmalıyım?

kolay ve kullanışlıdır. Windows 10'da "VPN ayarları" bölümünden rahatlıkla ekleyebileceğiniz ayarları bulunur. Bu ise Android cihazlara özel uygulaması; yalnız bunda ayarlama yapmanıza gerek yok, her uygulamada olduğu gibi direkt olarak "connect" butonuna basmanız yeterli. Kullanımı en iyi VPN sistemi.

K

Kanka şu an piyasadaki VPN'lerin %25'i askeri amaçlı kaçakların ve hırsızların yerlerini bulmak için kullanılıyor. Ayrıca çoğu VPN firması senin bilgilerini reklam amaçlı satıyor. Yani VPN'lerin hepsi güvensiz sana bunu söyleyeyim.

Log tutup satıyor.

Log tutup satıyor.
cidden mi nerden öğrendiniz ?

K

Kanka şu an piyasadaki VPN'lerin %25'i askeri amaçlı kaçakların ve hırsızların yerlerini bulmak için kullanılıyor. Ayrıca çoğu VPN firması senin bilgilerini reklam amaçlı satıyor. Yani VPN'lerin hepsi güvensiz sana bunu söyleyeyim.
adıma soruşturma gibi bir şey açılır mı?

Kanka suçlu değilsen sıkıntı yok. Hem bu bilgiler can değer kanalında açık açık anlatıldı video da var git araştır bana hak verceksin.
sadece bir siteye girdim yazarsam ban yerim belki ama anlarsan sarı siyah logolu siteye girdim sadece

Kanka suçlu değilsen sıkıntı yok. Hem bu bilgiler can değer kanalında açık açık anlatıldı video da var git araştır bana hak verceksin.
peki bu log tutma nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı