VPN'e bağlanınca internet gidiyor

eminilhan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Nord VPN'i açıp bir bağlantı kurarken çok yavaş bağlanıyor ve bağlandıktan sonra da hiçbir siteye giremiyorum. Norton Anti-Virüs yüklü. Sizce neden oluyor, ne yapmam lazım? Teşekkürler.

Sistem güvenliği(Norton) güvenlik duvarı bunların izin kontrollerine bak ayrıca pek çok neden olabilir. VPN'den kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için Opera'yı yükle onda ayarlarda ücretsiz VPN seçeneği var tümleşik olarak sunuyor onu dene bağlanırsa sorun belki de VPN'dir.

Her şeyden önce sağlam bir VPN kullanman lazım. Aşağıda vermiş olduğum VPN programını kur eskisini kaldır. Bu VPN net hızını hiç düşürmeden kullanmanı sağlıyor. Gerçekten müthiş. Token al deyip reklamları geç sonra aktif et.

Her şeyden önce sağlam bir VPN kullanman lazım. Aşağıda vermiş olduğum VPN programını kur eskisini kaldır. Bu VPN net hızını hiç düşürmeden kullanmanı sağlıyor. Gerçekten müthiş. Token al deyip reklamları geç sonra aktif et.

Deneyeceğim. Nord VPN en sağlamlarındandır normalde ama niye bende böyle oldu anlamadım.
Sistem güvenliği(Norton) güvenlik duvarı bunların izin kontrollerine bak ayrıca pek çok neden olabilir. VPN'den kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlamak için Opera'yı yükle onda ayarlarda ücretsiz VPN seçeneği var tümleşik olarak sunuyor onu dene bağlanırsa sorun belki de VPN'dir.
Zaten opera kullanıyorum ama şuanda onda da bir yavaşlık var. Nord VPN de direk internet gidiyor.

Hocam bu VPN süpermiş :) Harika birşey.

Son düzenleme:
Deneyeceğim. Nord VPN en sağlamlarındandır normalde ama niye bende böyle oldu anlamadım.

Zaten opera kullanıyorum ama şuanda onda da bir yavaşlık var. Nord VPN de direk internet gidiyor.

Hocam bu VPN süpermiş :) Harika birşey.
Nord Mord hikaye kardeşim Free'si düşün böyle ben 10 TL premium kullanıyorum uçuyor net. Normal girceğimde bile açıyorum böylece. Her hangi bir yerde engel yemiyorum. Sigara dan ucuz seninde Premium'u almanı öneririm.

Nord Mord hikaye kardeşim Free'si düşün böyle ben 10 TL premium kullanıyorum uçuyor net. Normal girceğimde bile açıyorum böylece. Her hangi bir yerde engel yemiyorum. Sigara dan ucuz seninde Premium'u almanı öneririm.
Hocam bunun ücretsizi bile süper. Premiuma ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum ama sırf destek olmak için bile alınır. Android uygulaması da var. Fazla yaymayın bu VPN'yi çok kişi girerse kasar :D
Hocam size şey soracaktım, bu vpn de ip adresleri hep sabit mi? Yani server ip si değişmiyor mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı