VR Gözlük Tavsiyesi

EgeÇamlıkaya

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bende GTX 1060 6GB ve Ryzen 1500x var. İlk sorum bu ekran kartı VR oyunlar için yeterli midir, zevk alır mıyım? İkinci sorum ise VR gözlüklere çok yabancıyım sadece Oculus Rift ve HTC Vive duymuştum. Bana fiyat performans olarak güzel bir VR tavsiyesinde bulunur musunuz? Şu kontrol kollu olanlardan istiyorum. Bir de bütçe belirtemiyorum çünkü donanımlar hakkında bilgim yok ama ne kadar düşük bütçe o kadar iyi 2000 lirayı geçmemesi gerekir ayrıca. Bütçe ne kadar düşükse o kadar çabuk alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Teşekkürler tavsiyeler için ama bu Samsung VR içine telefon koymak için gördüğüm kadarıyla. Ben bilgisayara takacağım birşeyler arıyorum.

Öncelikle sistemin yeterli. Onun dışında iki üründen de haberin var zaten. Yeni çıkacak olan HTC Vive Pro modeli kablosuz olacak, kendi kulaklığı ve daha yüksek çözünürlük desteği ile gelecek. Gerçi mevcut olanlar 5000TL civarındayken onun fiyatı uçuk olur tahminen. PS4 ve kamerası varsa elinde onun VR gözlüğü senin bütçene uyuyor. Bu arada PS VR Hareket özgürlüğü açısından PC uyumlu olanlar kadar iyi sonuç vermiyor.

Son düzenleme:
Öncelikle sistemin yeterli. Onun dışında iki üründen de haberin var zaten. Yeni çıkacak olan HTC Vive Pro modeli kablosuz olacak, kendi kulaklığı ve daha yüksek çözünürlük desteği ile gelecek. Gerçi mevcut olanlar 5000TL civarındayken onun fiyatı uçuk olur tahminen. PS4 ve kamerası varsa elinde onun VR gözlüğü senin bütçene uyuyor. Bu arada PS VR Hareket özgürlüğü açısından PC uyumlu olanlar kadar iyi sonuç vermiyor.
Elimde malesef PS4 yok. Yani bu ikisi dışında uygun hesaplı bir şey yok piyasada öyle mi? Tam set olarak almak istesem en az 3000-4000 TL gözden çıkarmam gerekiyor anladığım kadarıyla. Peki hangisi daha iyidir Oculus Rift mi HTC Vive mı?

Samsung VR almak için belirli telefonlara sahip olman lazım yani samsungun. Sakın da 100-200 TL lik alma dandik oluyor. Sana önerim playstationun varsa al. Alacaksan da playstation vr al

Merhaba, bende Lenevo Explorer sanal gerçeklik gözlüğü var. HTC Vive'den %80 daha iyi görüntü kalitesine sahip. HTC Vive gibi hareketlerinizi sanal gerçekliğe aktarıyor. 2 adet Controller var. Ve normalde ekstra almanız gereken Bluetooth 4.0 adaptörü var. İlgilenecek vakit bulamadığımdan vede paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Yurtdışından getirildi. Sıfırdan farkı yok, kutusunda. Çok az kullanabildim ve tertemiz. Ve öyle bilgisayar fiyatında değil. Pazarlık olur. İsterseniz şu linkten mesajlaşabiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı