VR PC oyunları GTX 970 altı kart ile oynanır mı?

xonax321

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar tüm VR oyunları minimum GTX970-980 ekran kartı istiyor ancak o oyunları normal şekilde oynarsak yine aynı sistemi ister mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
VR GTX1070 altı kartlarda desteklemiyor diye biliyorum. Bende GTX970 var mesela desteklemiyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de VR test programı var, yükleyip sonucu deneyebilirsiniz. Geçen sene GTX 970, sene GTX 1060 gerekiyor gibi belirtilmiş.

Masaüstü sistemlerde 970 ve üstü, laptoplarda 1060 ve üzeri diye biliyorum. Bende 1 haftadır laptopumda 1050Tİ ile çalıştırmaya çalışıyorum. Masaüstünde 970 sıkıntısız her oyunu açıyor. :/

Bilemiyorum malesef, 970 ile kendim sorunsuz kullandım minimum olarak gtx970 gösteriyor gereksinimlerinde. 960 ile de kullanılıyordur herhalde fakat ne kadar verimli olur bilemiyorum.

Bilemiyorum maalesef, 970 ile kendim sorunsuz kullandım minimum olarak GTX970 gösteriyor gereksinimlerinde. 960 ile de kullanılıyordur herhalde fakat ne kadar verimli olur bilemiyorum.

Tamam denedim oldu sorun çıkmadı arada takılmalar olsa da iyi bir şekilde oynandı. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı