VR video programı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Paper.C

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba uzun zamandır araştırdığım bir konu var elimde pahalı bir VR gözlük var. USB2.0 girişli bir gözlük fakat benim elimdeki telefon Type-C'li ve gözlüğe oturmuyor. Bunun için eski telefonumu kullanmak istiyorum fakat eski telefonumda 360 video oynatıcısı yok. YouTube'da bir videoya girince o seçenek çıkmıyor. Bunun için bana alternatif programlar önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba uzun zamandır araştırdığım bir konu var elimde pahalı bir VR gözlük var. USB2.0 girişli bir gözlük fakat benim elimdeki telefon Type-C'li ve gözlüğe oturmuyor. Bunun için eski telefonumu kullanmak istiyorum fakat eski telefonumda 360 video oynatıcısı yok. YouTube'da bir videoya girince o seçenek çıkmıyor. Bunun için bana alternatif programlar önerebilir misiniz? Teşekkürler.
Yüksek model bir telefonla deneyebilirsin.

Yüksek model bir telefonla deneyebilirsin.

Yüksek model telefonum var ama gözlüğe oturtamıyorum gözlükte USB 2.0 var telefonda Type-C ondan dolayı eski telefonumu kullanmak istiyorum aradığım programdan öyle yüksek beklentilerim yok normal videoyu VR video yapsın yeterli gerekirse ben indireyim bilgisayarda işleyip öyle izleyeyim fazla bir şey değil.

Bu arada okuduğunuzu dikkatli okuyunuz yukarıda zaten yazmışım anlamanız için tekrar yazmam gerekmemeliydi

İyi sosyaller.

Cihazında gyroscope yoksa zaten 360 videoları desteklemeyecektir
O tarz programlardan çıkan videoların kalitesi aşırı aşağı düşüyor. Type c to usb a çevirici alırsan daha kolay çözüm olur gibi.

İnternetten satılan şu VR box cihazlarından aldım bir tane çok kullanmasamda ilginç bir deneyim oldu benim için teşekkürler. Konu çözülmüştür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı