VRAM kullanımının -486% olarak görünmesi

DipHangs

Hectopat
Daha fazla  
AMD driver indirdim. R6 M255 DX ekran kartını R5 M230'a düşürdü (yazılımsal olarak). Ekran kartı kullanım değerlerine girince VRAM'ın -486% kullanıldığı yazıyor. Zaten FPS düşük, bu yüzden FPS düşüşü ve ani droplar yiyorum. Overlock yapmayı deneyince de ayarları yaptıktan sonra kaydedince aniden eski haline geri geliyor kullanılan. R6 ekran kartının kullandığı maksimum değer 900 MHz ama oyunlarda 300 MHz kullanıyor. Valorant gibi bir oyunda dahi 20 FPS maksimum değer alıyorum. İnternetten baktığımda ise millet sabit 60 FPS alabilmekte ve VRAM 2 yani R5'e düşürdüğü ekran kartı VRAM 2 %268 kullanılıyor. Ve GPU A10 7300 R6 Graphics. 300 MHz'e sabitlemiş (maksimum hız 855 MHz) olmakta. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dk M230'a mı düşürdü?
O nasıl oluyor ya.
Sürücüyü sil.

Bir dk M230'a mı düşürdü?
O nasıl oluyor ya.
Sürücüyü sil.
o zamanda oyunlarda driver hatası veriyo
Çözüm bilen var mı?

O zaman AMD yanlış anlamış ve yanlış driver ı yüklemiş.
Oyunlarda aldığınız hatayı söyler misiniz?
valorant girerken en az 19.9 driver istiyıor
Ya yardım edin işler bayağı çığırından çıktı bakın resme.
resim bu diğer türlü nasıl atılıyor bilmiyorum
O zaman AMD yanlış anlamış ve yanlış driver ı yüklemiş.
Oyunlarda aldığınız hatayı söyler misiniz?

PC de buglar olmaya başladı yavaş açıldı falan falan driver sildim fakat yeni bir konu açacağım lütfen R6 M.255DX için bulabildiğiniz en uygun driver linkini atarsınız.

Son düzenleme:
Valorant girerken en az 19.9 driver istiyıor
Ya yardım edin işler bayağı çığırından çıktı bakın resme.
resim bu diğer türlü nasıl atılıyor bilmiyorum

PC de buglar olmaya başladı yavaş açıldı falan falan driver sildim fakat yeni bir konu açacağım lütfen R6 M.255DX için bulabildiğiniz en uygun driver linkini atarsınız.

O ekran kartının R6 olduğundan emin misiniz?
Lütfen Windows tuşu + r ile çalıştır açılacak ve oraya dxdiag yazın.
Sonra çıkan yerlerin fotoğraflarını atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı