VRAM'i kullanan programı görme

onlywatche

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Bitcoin mining yapıldığını düşünüyorum. Ortada hiçbir şey yokken VRAM kullanımı artıyor ve bilgisayarı resetleyene kadar düzeltemiyorum. Normal GPU kullanımını, ve hangi programların kullandığını görev yöneticisinden görebiliyorum fakat VRAM hakkında bir bilgi ne yazık ki yazmıyor. VRAM'i kullanan programı görebileceğim bir program biliyor musunuz? Bir de VRAM kullanımı %162 civarına çıkıyor ve MEMORY_MANAGMENT mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Artık bayağı bezdirdi beni.

Böyle programlara güvenmeyin, para vermeniz için sistemde virüs var diye gösteriyorlar. Kaspersky ve Malwarebytes bir şey bulamadıysa sisteminiz temizdir.
Hocam öyle bir şey ki nasıl bir virüs anlamadım. Hiç birisi bulamıyor anti-virüslerin fakat ekran kartı kendiliğinden bir anda coşmaya başlıyor. %162 VRAM kullanımı normal değil. Oyunlarda bile %100'ü geçmeyen kart boş windows ekranında %162 oluyor birden bire. Bide öyle çakal bir virüs ki ben ne zaman bir şeyle uğraşıp dalıp gitsem o zaman vuruyor kartı.

Hocam öyle bir şey ki nasıl bir virüs anlamadım. Hiç birisi bulamıyor anti-virüslerin fakat ekran kartı kendiliğinden bir anda coşmaya başlıyor. %162 VRAM kullanımı normal değil. Oyunlarda bile %100'ü geçmeyen kart boş windows ekranında %162 oluyor birden bire. Bide öyle çakal bir virüs ki ben ne zaman bir şeyle uğraşıp dalıp gitsem o zaman vuruyor kartı.
Radeon programından bakıyorsanız Radeon hatalı gösterim yapabiliyor. Eğer Malwarebytes ve Kaspersky bir şey bulamadıysa virüs konusunda endişelenmenize gerek yok dediğim gibi.

Geri
Yukarı