VS ile yaptığım takvim uygulaması nasıl olmuş?

RETEX SOFTWARE

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce Visual Studio ile yaptığım takvim uygulaması. Bu uygulamayı yapma amacım herkesin saliseler içinde açılan bir takvimi olması😁 Bu yüzden hızlı olması için hiçbir özellik eklemedim. Sadece takvime ve yıllara bakabilirsiniz. İşte uygulamam: Buraya tıklayarak indirebilirsiniz

Programımdan bir görsel:

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-13_175455316.png
    resim_2022-11-13_175455316.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 21
Benim girdiğim tarihin hangi güne denk geldiğini ve kaç gün kaldığını göstersin. İş görür.
Görüşün için çok teşekkür ederim. İlerideki güncellemelerde bunu düşüneceğim. Görüşleriniz benim için çok değerli! (klasik geliştirici sözleri...)

Benim girdiğim tarihin hangi güne denk geldiğini ve kaç gün kaldığını göstersin. İş görür.
Başka önerdiğin bir özellik var mı?

Aaa... Ben programın çalışabilmesi için önemli dosyaları koymayı unutmuşum bağlantıya... Yakında gerekli klasörü ZIP dosyası olarak paylaşırım. Paylaştığımda haber vereceğim 😁

Görüşün için çok teşekkür ederim. İlerideki güncellemelerde bunu düşüneceğim. Görüşleriniz benim için çok değerli! (klasik geliştirici sözleri...)

Başka önerdiğin bir özellik var mı?

Aaa... Ben programın çalışabilmesi için önemli dosyaları koymayı unutmuşum bağlantıya... Yakında gerekli klasörü ZIP dosyası olarak paylaşırım. Paylaştığımda haber vereceğim 😁
Zip dosyasını başarıyla hazırladım. Tüm dosyalar derlendi!

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı