Vücudum durduk yere ağrıyor

Shrsk

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia Geforce GT 720M - İntel Core i5
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam öncelikle. Bazen vüducumda durduk yere 1 2 saniyelik yanma hissi ağrıma hissi oluyor. Bu rastgele bir yerde oluyor. Yani tam bir konumda değil. Sizde de oluyor mu? Endişelenmeye başladım artık ve bu olay çocukluğumdan beri oluyor. Tabii çocukken bu kadar umursamazdım.

Arkadaşlar selam öncelikle. Bazen vüducumda durduk yere 1 2 saniyelik yanma hissi ağrıma hissi oluyor. Bu rastgele bir yerde oluyor. Yani tam bir konumda değil. Sizde de oluyor mu? Endişelenmeye başladım artık ve bu olay çocukluğumdan beri oluyor. Tabii çocukken bu kadar umursamazdım.
Going to doctor.

Normal bir şekilde okula gitmek için evden çıkıyorum ayağım birden ağrımaya başlıyor. Sonra başka yerlerim acıyor. Aynı sıkıntı bendede var dün uyurken dizlerim ağrıdı.

Yaş kaç 15 16 ise boyunuza oranla uzamaya devam eder endişenecek bir şey yok ancak yine de bir doktora görüsün.

Normal bir şekilde okula gitmek için evden çıkıyorum ayağım birden ağrımaya başlıyor. Sonra başka yerlerim acıyor. Aynı sıkıntı bende de var dün uyurken dizlerim ağrıdı.

Aynı durum bende de var ama her gun ya da 2-3 gunde bır oluyor

Yaş kaç 15 16 ise boyunuza oranla uzamaya devam eder endişenecek bir şey yok ancak yine de bir doktora görüsün.
sağolun hocam

Geri
Yukarı