Vücudumda kırmızı noktalar oluşuyor

Arkadaşlar ikinci gün şu anda inanılmaz kaşınmaya ve yanmaya başladı ve sayıları daha da arttı. Korkmaya başladım artık ve doktora gitmem şart oldu. Bana sağlık dileyin durumdan sizleri haberdar ederim.

Havuza girmek harici hepsini yaptım.

Çok fazla yağlı, abur cubur vs yiyen bir insan değilim ancak otelin yemekhanesinde yediğim yemekler hiç iç açıcı değildi.

Vücudumun her yerine çok fazla biçimde yayılmaya başladı hocam. Böcek ısırığı olduğunu sanmıyorum o yüzden ama tahtakurusunun nasıl bir şey olduğunu da çok fazla bilmiyorum açıkçası.

Bana da alerjik gibi geliyor. Doktora gitmem gerekecek sanırım her halükarda.

Umarım ciddi bir şey değildir şimdiden geçmiş olsun.

Arkadaşlar 2 gün önce 1 haftalık kâbus gibi geçen bir Antalya seyahatinden (çalışmak için gittim ve lojmanda yaşadım.) İstanbul'a geri döndüm. Aslında Antalya'daki son günümde ufak tefek oluşmaya başlamıştı bu noktalar. Başta umursamadım fakat gitgide çoğalmaya ve inanılmaz şiddetli bir biçimde kaşınmaya başlayınca endişelenmeye başladım. Resimde gördüğünüzün dışında bacaklarımın ön ve arka kısımlarında da bir hayli fazla biçimde oluşmuş durumda bu noktacıklar. Elbette doktora gideceğim ancak gitmeden önce bilgili arkadaşlarımın bana en azından bunun ne olduğu ve bundan nasıl kurtulabileceğim konusunda yardım edebileceğine inanıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1550175

Eki Görüntüle 1550174
Bunun aynısı bende de vardı. Kurdeşen gibi birşey bu. İyi ki kurtuldum bu illet hastalıktan. Seninki yine iyi benim heryerime atmıştı. Tozlu bir yere girdin mi? Ben 2 tane ilaç içerek geçirmiştim.

Arkadaşlar bir güncelleme olarak ekleyeyim. Doktora gittim, bana bir tane jel ve bir tane de hap verdi. Her gün sabah-akşam ikişer kez kullandım. Uzun bir süre iyileşmedi ancak şu son 2-3 gündür izler tam anlamıyla sönmemiş olsa da kaşıntı artık önemsenmeyecek seviyede. Sanırım yavaş yavaş iyileşiyorum. Yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkürler.

Arkadaşlar 2 gün önce 1 haftalık kâbus gibi geçen bir Antalya seyahatinden (çalışmak için gittim ve lojmanda yaşadım.) İstanbul'a geri döndüm. Aslında Antalya'daki son günümde ufak tefek oluşmaya başlamıştı bu noktalar. Başta umursamadım fakat gitgide çoğalmaya ve inanılmaz şiddetli bir biçimde kaşınmaya başlayınca endişelenmeye başladım. Resimde gördüğünüzün dışında bacaklarımın ön ve arka kısımlarında da bir hayli fazla biçimde oluşmuş durumda bu noktacıklar. Elbette doktora gideceğim ancak gitmeden önce bilgili arkadaşlarımın bana en azından bunun ne olduğu ve bundan nasıl kurtulabileceğim konusunda yardım edebileceğine inanıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1550175

Eki Görüntüle 1550174

Abur cuburdan dolayı olabilir.

Geri
Yukarı