Vücut kılları alınmalı mı?

Sweashy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: A520M Pro
PSU:EVEREST Dusk Peak 600W
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: RTX 4060 8 GB
RAM: 16 GB 3200 MHz
DEPOLAMA:512 GB M.2 SSD
MONİTÖR:Gamebooster 2516FF 165 Hz Benq 60 Hz
Selamlar,
Vücut kıllarından kastım göbek üstündeki, kol ve bacaktaki kıllar. Yaşıtlarıma göre bende biraz fazla var. Kol ve bacak alınmıyor sanırsam ama göbek üstündeki kıllar alınır mı? Hijyen açısından daha iyi olduğu hakkında bir şeyler de okumuştum.

Eğer önemliyse cinsiyet erkek, yaş 16.

Görüntü açısından da kılları almak iyidir. 16 yaşında jilet vurup cildini tahriş etmektense tüy dökücü krem kullanmanı tavsiye ederim.

Selamlar,
Vücut kıllarından kastım göbek üstündeki, kol ve bacaktaki kıllar. Yaşıtlarıma göre bende biraz fazla var. Kol ve bacak alınmıyor sanırsam ama göbek üstündeki kıllar alınır mı? Hijyen açısından daha iyi olduğu hakkında bir şeyler de okumuştum.

Eğer önemliyse cinsiyet erkek, yaş 16.

Kol ve bacak almana gerek yok göbek üstünde çok fazla varsa alabilirsin çünkü fazla olduğunda göbek deliğinde bakteri birikme şansı oluyor.

Görüntü açısından da kılları almak iyidir. 16 yaşında jilet vurup cildini tahriş etmektense tüy dökücü krem kullanmanı tavsiye ederim.

Önerebileceğiniz bir krem var mıdır?

İşe yaramama ihtimali nedir? Sürüp 10 15dk bekledikten sonra alıyosun. Dökülmediğine mi şahit oldunuz?
Evet? Bu forumda birisi yazmıştı, ben de yaşadım sürdüm 30 dakika bekledim bir şey olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşe yaramama ihtimali nedir? Sürüp 10 15dk bekledikten sonra alıyosun. Dökülmediğine mi şahit oldunuz?
30 dakika ve 15 dakika fazla maksimum 10 dakika bekle.

Deneyip göreceksin her kıl aynı değil sonuçta.

Geri
Yukarı