Vücut kılları için sıfır kesen makine önerisi

FaLSe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, tüm vücut lazere gittiğim için kılları jiletle değil makineyle almam gerekiyor. Bana sadece vücut için kılları sıfır kesen bir makine önerir misiniz?

Ben bugün bundan sipariş ettim isterseniz denedikten sonra yorumumu güncelleyebilirim. Ürün şu: Amazon.com.tr

Hocam merhaba, inanın bende tam bu ürüne bakıyordum çok iyi denk geldi. Size zahmet kullanım sonrası düşüncelerinizi yazar mısınız? Teşekkürler şimdiden.

Hocam merhaba, inanın bende tam bu ürüne bakıyordum çok iyi denk geldi. Size zahmet kullanım sonrası düşüncelerinizi yazar mısınız? Teşekkürler şimdiden.
Merhaba, tabii yazarım hocam ne demek.

Tekrardan merhaba hocam, az önce makineyi kullandım ilk izlenimlerime göre baya hoşuma gitti açıkçası. Dedikleri gibi neredeyse sıfır alıyor, dokununca pürüzsüzlüğü hissedebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Merhaba, tabii yazarım hocam ne demek.

Tekrardan merhaba hocam, az önce makineyi kullandım ilk izlenimlerime göre bayağı hoşuma gitti açıkçası. Dedikleri gibi neredeyse sıfır alıyor, dokununca pürüzsüzlüğü hissedebiliyorsunuz.

Hocam genital bölge ve koltuk altı için kullandınız mı?
Bir de çekme vs. yapıyor mu? Ve yanındaki aparatların hepsi çıktı mı içinden?

Son düzenleme:
Hocam genital bölge ve koltuk altı için kullandınız mı?
Bir de çekme vs. yapıyor mu? Ve yanındaki aparatların hepsi çıktı mı içinden?
Ben sadece kol için kullandım. Çekme vs. olmadı ve bildiğim kadarıyla çekme durumu yanlış açıda tutarsak oluyor. Onun dışında evet, bütün aparatları çıktı.

Ben sadece kol için kullandım. Çekme vs. olmadı ve bildiğim kadarıyla çekme durumu yanlış açıda tutarsak oluyor. Onun dışında evet, bütün aparatları çıktı.

Peki hocam sıfır alıyor mu jilet gibi? Yoksa 1-2 mm de olsa kıl kalıyor mu deride, lazere gittiğim için tamamen sıfır almam lazım.

Geri
Yukarı