Vücut kılları için tıraş makinesi önerisi

Ben sakal bırakan birisi değilim, nefret ederim. Bu yüzden Jilet'e yakın bir kesim sağlayan herhangi bir makine işimi görecektir. Bu tür setler şekillendirme Vs'de içerdiği için pahalı oluyor. Öğrenciyim bütcem kısıtlı umarım anlatabilmişimdir.)

Folyo tıraş makinesi sıfır keser. Ve bunun için şu modellere bakabilirsin:
Series 9 en pahalısı. Bütçene göre alırsın.

Ama jilet neden kullanmıyorsun. hiçbir makine jilet kadar iyi kesmez.

Folyo tıraş makinesi sıfır keser. Ve bunun için şu modellere bakabilirsin:
Series 9 en pahalısı. Bütçene göre alırsın.

Ama jilet neden kullanmıyorsun. hiçbir makine jilet kadar iyi kesmez.
Jilet beni yoruyor ve yüzümü tahriş ediyor.

Philips MG7720/15 14'ü 1 Arada Erkek Bakım Kiti Fiyatları ve Özellikleri arkadaşlar çevremdeki birkaç kişi bunu önerdi saç, sakal, vücut hepsini alabiliyormuşsunuz bunu almayı düşünüyorum malum fiyat biraz pahalı ama taksit falan bir şekilde alınılabilir herhalde.

Hocam sağ olun öneriniz için fakat sakal ve saç diyor sadece vücut için kullanılmıyor sanırım.

@Faithful şu ayarlama kısmına bakabilirsiniz videodan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Faithful evet baktım ekstra 200TL verilecek bir yanı yok bence, ekstra taraklar var ama kullanacağınızı sanmıyorum.

@Faithful şu ayarlama kısmına bakabilirsiniz videodan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Faithful evet baktım ekstra 200TL verilecek bir yanı yok bence, ekstra taraklar var ama kullanacağınızı sanmıyorum.

Hocam bir sitede bu ürünle ilgili canlı destek vardı vücut için kullanılamıyor dedi yetkilisi fakat başka bir modeli önerdi https://www.hepsiburada.com/braun-m...10in1-sekillendirici-gillette-p-HBV00000S9UF5 bu kullanılabiliyor dedi.

Hocam bir sitede bu ürünle ilgili canlı destek vardı vücut için kullanılamıyor dedi yetkilisi fakat başka bir modeli önerdi https://www.hepsiburada.com/braun-m...10in1-sekillendirici-gillette-p-HBV00000S9UF5 bu kullanılabiliyor dedi.
Evet doğru demiş. Vücut için olanında ek başlıklar var. Vücut tıraşı için folyo başlık bulunuyor. Bu başlık yuvarlatılmış uçları ile daha az tahrişle daha yakın kesim sağlıyor. Vücut için daha iyi:
bfa46e232174d7c6cc1dc9d6914cad76e966771e.jpg

Philips'de bu var mı bilmiyorum ama vücut içinse zaten vardır.
Ayrıca bence braun ürünleri daha iyi philips yerine ben braun alırdım.

Geri
Yukarı