Vücut kılları nasıl alınır?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar. Göğüs ve boyun kıllarım çok belli oluyor. Artık rahatsız olmayı geçtim dalga geçiyorlar.12.sınıfım. Okula kısa kollu tişörtle gidemiyorum kıllar yüzünden, bunları ne ile alabilirim? Özelikle sakal bitişi boyun tarafını.

-Tıraş makinesiyle al, jiletle sıfırla.
-Sıcak ağda ile de alabilirsin ama biraz acıtıyor ve alınan yer kızarıyordu bir süre. Pek sevmedim
-Tüy dökücü falan çok kötü kokabiliyor veya bazı ciltlerde alerji yapıyor.

Ben genel olarak tıraş makinesi + jilet kullanıyorum. Kökten kurtulmak istiyorsan lazer.

Jilet vurma ağda ya da tüy dökücü ile al imkan varsa epilasyon en temizi olur.
Aynen
-Tıraş makinesiyle al, jiletle sıfırla.
-Sıcak ağda ile de alabilirsin ama biraz acıtıyor ve alınan yer kızarıyordu bir süre. Pek sevmedim
-Tüy dökücü falan çok kötü kokabiliyor veya bazı ciltlerde alerji yapıyor.

Ben genel olarak tıraş makinesi + jilet kullanıyorum. Kökten kurtulmak istiyorsan lazer.
Jileti pek önermiyorum aga açıkçası. Çekmekten çok bir kesme işlemi olduğu için çıkınca daha gür ve kalın gözüküyor.

Vücut için tıraş makineleri oluyor onlardan alırsan uzun soluklu kullanabilirsin, tüy dökücü kremler masraflı olabilir bir süre sonra.

Hem niye rahatsız oluyorsun erkek dediğin kılı olur, o femboylar tüysüz vücutlarına bakıp kendileriyle dalga geçsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok öyle bir şey, şehir efsanesi ya.

Gür çıkmıyor ama ucu düzleştiği için göz yanılması oluyor ve gür gözüküyor.

Vücut için tıraş makineleri oluyor onlardan alırsan uzun soluklu kullanabilirsin, tüy dökücü kremler masraflı olabilir bir süre sonra.

Hem niye rahatsız oluyorsun erkek dediğin kılı olur, o femboylar tüysüz vücutlarına bakıp kendileriyle dalga geçsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakımlı olmak femboyluk degilki. Adam rahatsız olmuş almak istiyor kıllarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı