Vücut kılları ne zaman çıkar?

Cumaliula

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 18 yaşındayım ve benimle yaşıt arkadaşlarım var. Hepsinin göğsünde ve karnında kıllar çıkmış ancak benimki hâlâ bebek gibi. Ayrıca boynumda da hâlâ sakal çıkmadı. Bunun nedeni nedir acaba? Arkadaşlarımın vücudundaki kılların yoğunluğu benimkine göre çok fazla? Kıllar kaç yaşında çıkar?

Merhaba, ben 18 yaşındayım ve benimle yaşıt arkadaşlarım var. Hepsinin göğsünde ve karnında kıllar çıkmış ancak benimki hâlâ bebek gibi. Ayrıca boynumda da hâlâ sakal çıkmadı. Bunun nedeni nedir acaba? Arkadaşlarımın vücudundaki kılların yoğunluğu benimkine göre çok fazla? Kıllar kaç yaşında çıkar?
Kılların uzaması hormonlara bağlıdır, eğer çıkmıyorsa hormon eksikliğiniz olabilir. Fakat çıkıyor ama az çıkıyorsa korkacak bişey kesinlikle yok hatta bence daha iyi, bu arada çıkıyor ama ten renginizden dolayı fazla göze batmıyor olabilir.

Kılların uzaması hormonlara bağlıdır, eğer çıkmıyorsa hormon eksikliğiniz olabilir. Fakat çıkıyor ama az çıkıyorsa korkacak bir şey kesinlikle yok hatta bence daha iyi, bu arada çıkıyor amaten renginizden dolayı fazla göze batmıyor olabilir.

Beyazım süt gibiyim hem de.
Kankacım 1 yılda maymun bile olabilirsin bu işlerin bir açıklaması olamaz ki ben neden kıl çıkmasını istediğinizi anlamıyorum kim ister ki ben çıkınca kesiyorum hatta.
İşte ben de korktuğum için soruyorum hazırlıklar falan :D

Son düzenleme:
Bende kız gibiyim. Genetik olmalı. 19 yaşındayım yalnızca cinsel organımda kafamda ve koltuk altımda kıl çıkıyor. ( Sakalda yok) Bacaklarım çok az kıllı. Bunun neresini sorun ediyosunuz onu anlamadım ? Spor ile uğraşsaydınıza ne kadar iğrenç bir şey olduğunu anlardınız kılın hiç estetik durmuyor.

Bende kız gibiyim. Genetik olmalı. 19 yaşındayım yalnızca cinsel organımda kafamda ve koltuk altımda kıl çıkıyor. ( Sakalda yok) Bacaklarım çok az kıllı. Bunun neresini sorun ediyosunuz onu anlamadım ? Spor ile uğraşsaydınıza ne kadar iğrenç bir şey olduğunu anlardınız kılın hiç estetik durmuyor.
Fitness yapıyorum zaten. Kaslıyım 7. Sınıftan beri çalışıyorum.

Geri
Yukarı