Vücutta Bulunan Statik Elektrik Nasıl Giderilir?

Gerome

Kilopat
Vücutta bulunan statik elektrik nasıl giderilir ? Neye dokunsam elektrik çarpar oldu. Boş cips jelatinini 1 karıştan kendime çekebiliyorum. Saçlardan bahsetmeme gerek yok. Toprağa çıplak ayakla basmak işe yaramıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.

Vücutta bulunan statik elektrik nasıl giderilir ? Neye dokunsam elektrik çarpar oldu. Boş cips jelatinini 1 karıştan kendime çekebiliyorum. Saçlardan bahsetmeme gerek yok. Toprağa çıplak ayakla basmak işe yaramıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.
Boş cips paketini 1 karıştan çekebiliyorsan artık sen sihirbazsın demektir.

Toprağa çıplak ayakla basmak derken siz olayı yanlış anlamışsınız. Toprak işiyle bir kaç gün uğraşıcaksın elini bandırıp bandırıp yoğurcaksın toprağı. Hem ruhen hem de fiziksel temas olarak huzur bulursun.

Çalıştığım iş yerinde bende de aynı sorun var. Mac bilgisayarlardan elektrik bulaşıyor. Kime dokunsam elektrik çarpıyor. Çaresi varsa haberinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı