Vücuttaki çatlaklar

BayramogluE

Hectopat
Yer
9FG84PFR+M2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Ben 16 yaşında 1.65 boyunda 85 kg biriyim. Biliyorum boyuma göre çok kiloluyum. Sorunum karın bölgemde çıkan çatlaklar. O kadar kötü görünüyorlarki kıyafetimi çıkartmaktan bile çekinir oldum. Bunların tamamen geçmiyeceğini biliyorum ama en azından görünüşünü daha az belirgin olması için yapılabilecek bir şeyler var mıdır? Bir de hastanaye gitsem krem vb. şeyler etki eder mi?

Sırtımda, kollarımda, göğüs kenarlarında, omuzlarımda, koltuk altı ve bacaklarımda bolca çatlak var merak etme çatlaklar tamamen geçmez ama zamanla ten rengine yaklaşır. Adını yanlış hatırlamıyorsam contractubex diye bir krem vardı belki ufakta olsa yardımı dokunabilir, araştır.

Sırtımda, kollarımda, omuzlarımda, koltuk altı ve bacaklarımda bolca çatlak var merak etme çatlaklar tamamen geçmez ama zamanla ten rengine yaklaşır. Adını yanlış hatırlamıyorsam contractubex diye bir krem vardı belki ufakta olsa yardımı dokunabilir, araştır.
Sen kullandın ve mennun oldunmu?
Tamamen geçmez, ancak büyük oranda geçer. Hem sağlığın hem de görünüşün için sağlıklı beslenmelisin.
Geçen gün teyzem öyle bi laf söyledeki fena koydu bana anneme şaka oldun diye buna bi südyen alsana dedi ya kalbim kırıldı. 😔

Sen kullandın ve mennun oldunmu?
Hayır kullanma gereği duymadım, çatlaklar beni rahatsız etmiyor. Bir forumda paylaşılmıştı oradan öğrenmiştim bu kremi.
Screenshot_2020-05-26-11-24-45-455.jpeg

Merhabalar. Ben 16 yaşında 1.65 boyunda 85 kg biriyim. Biliyorum boyuma göre çok kiloluyum. Sorunum karın bölgemde çıkan çatlaklar. O kadar kötü görünüyorlarki kıyafetimi çıkartmaktan bile çekinir oldum. Bunların tamamen geçmiyeceğini biliyorum ama en azından görünüşünü daha az belirgin olması için yapılabilecek bir şeyler var mıdır? Bir de hastanaye gitsem krem vb. şeyler etki eder mi?

Zaten kısa boylusunuz, kilo alınca kötü görünmesi normal. Bunun tek bir ilacı var; spor ve sağlıklı beslenme.

Yeni konular

Geri
Yukarı