Vulcan-7500F alınır mı?

pumour

Decipat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 7500F - Asus Dual Rtx 4060 Ti 8 GB - 24INC 165HZ 1 MS G24F-2 MONİTOR
Arkadaşlar sistemin güzel bir sistem olduğunu biliyorum ama aklımda soru işareti yaratan bir konu var.

Bu konu sistemde 2x8 GB DDR5 RAM'in kullanılması. Sistemi takip etmeye başladığımda 1x16 Corsair venegance vardı ama stok bittiği için XPG Lancer Black RAM kullanmaya başlamışlar. Corsair RAM'in geri dönmesini beklemeli miyim? Ben beklerken sisteme zam gelir diye korkuyorum.

Arkadaşlar sistemin güzel bir sistem olduğunu biliyorum ama aklımda soru işareti yaratan bir konu var.

Bu konu sistemde 2x8 GB DDR5 RAM'in kullanılması. Sistemi takip etmeye başladığımda 1x16 Corsair venegance vardı ama stok bittiği için XPG Lancer Black RAM kullanmaya başlamışlar. Corsair RAM'in geri dönmesini beklemeli miyim? Ben beklerken sisteme zam gelir diye korkuyorum.

sistemi cumartesi satın aldım yarın kargo elime ulaşır bir tek ssd yi xpg s70 1tb olan yaptım sorun olursa bana ulaş

Sistemi cumartesi satın aldım yarın kargo elime ulaşır bir tek SSD'yi XPG S70 1TB olan yaptım sorun olursa bana ulaş

Ben de SSD upgrade yapacaktim da sistemi dedeme aldırıyorum. 22K sistemden 25.8'e çıktım üstüne SSD upg yapmaya utanıyorum açıkçası.

Ya hocam bu konuya neden kimse yazmadı anlamadım, 1 ay hazır sistem konusu açamayacağım.

@pumour RAM konusunda sorun olmaz. Tek sorun upgrade yapmak istersen RAM kanallarının dolu olması olur. Şu anlık oyun amaçlı alıyorsan 16 GB RAM yeterli olacaktır. Dediğim gibi ileride 32 GB yapma düşüncen varsa tek 16 almak daha mantıklı olurdu.

Şu haliyle de alınabilir, zam geliyor.

@pumour RAM konusunda sorun olmaz. Tek sorun upgrade yapmak istersen RAM kanallarının dolu olması olur. Şu anlık oyun amaçlı alıyorsan 16 GB RAM yeterli olacaktır. Dediğim gibi ileride 32 GB yapma düşüncen varsa tek 16 almak daha mantıklı olurdu.

Şu haliyle de alınabilir, zam geliyor.

Sağ olun hocam, 3 gün içinde alacağım umarım zam gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı