Vulcan-7500F sistem alınır mı?

Oyun. Ama diğer bileşenlerin de kaliteli, yükseltmeye açık olmasını istiyorum.
Oyun içinse 4070super fazlasıyla yeterlidir.
2K'da oyun oynayabilirsiniz ama 4k'da emin değilim.
Ssd'yi Kingston'ın 1Tb modeli ile değişitiğinizde alınabilir bence gayet güzel sistem.
Ama benim önerim, eğer bu kadar bütçeye çıktıysanız ve sistemin aciliyeti yoksa 5000 serisini bekleyin. 4000 serisinden çok daha güçlü olacaklar. Bu sene içerisinde tanıtılacaklar ama ne zaman çıkar bilmiyorum. Benim önerim, güncel bir sistem isterseniz bunu alabilirsiniz veya 25-26k civarında 4060'lı sistem alın. 5000 serisi çıktığında elinizde ki ni satıp ona geçersiniz. Veya 8600G'li veya 8700G'li apu sistem alın. 5000 serisi çıktığında direk takarsınız. Pahalıya gelir ama o şekilde bilginiz olsun yinede.
Fakat SSD yükseldikten sonra, bu şekilde de alınabilir tercih size kalmış.

Yani sistemin aciliyeti yoksa bekleyin bence.

Son düzenleme:
Yahu sık dişini az daha performanslısını al. Bir kere almışken iyisi olsun yani. 19 sens bekledin 1 sene daha bekle bence 😂
Şaka bir yana, tercih sizin yinede karışamam sizin kararınıza ama o kadar bekleyen adam bir süre daha bekler bence :) ben olsam beklerim.
Hocam 4070 Super beni uzun bir süre götürür. 2026'da RTX 6000 serisi çıkacak. O zaman da duruma göre yükseltme yaparım.

Hocam 4070 Super beni uzun bir süre götürür. 2026'da RTX 6000 serisi çıkacak. O zaman da duruma göre yükseltme yaparım.
Siz bilirsiniz hocam. Ssd'yi değiştirmeyi unutmayın ama. Dram yoktur ama HMB var. Kalitelidir yani.
Uzun süre götürür hocam bu sistem sizi, hayırlı olsun şimdiden. Kule tipi soğutucu ekleyin birde 1600₺ farkla. Sıvı soğutmaya hiç girmeyin bence. Kule tipi yeterli olur.

Satın almadan önce yine de bekleyin yinede. Gözümüzden kaçan bir yer varsa eğer düzeltme yaparlar.

Bütçeniz varsa eğer, kasayı Vento markalı kasa ile değişin. 750W olması sizin için daha iyi olur. Yeni bir ekran kartı felan takarken güç kaynağından uyumluluk sorunu ile karşılaşmazsınız.

Son düzenleme:
İkisine soğutcu ekleyince aynı fiyata geliyorlar. 500₺ biraz daha pahalı oluyor sadece son attığınız.
Fakat psu markası Corsair.
Nasıl bir model olduğunu bilmiyorum bilginiz olsun. İyide olabilir kötüde.

Yeni konular

Geri
Yukarı