VX3276-2K-MHD vs Philips 276C8/00 vs 288E2A/00

SS Miğfer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bu aralar sistemi yavaştan toplamaya başlayacağım. Monitör için şu modeller arasında kaldım.

Aslında VX3276-2K modelini alacaktım ama 400 lira kadar zam gelmiş. Ben de bu bütçede farklı modellere de baktım ve attığım diğer 2 modeli de beğendim. Şu an 4K modele daha yakın gibiyim.

Siz hangisini önerirsiniz?

Bir iki ay önce baktığımda 1900-2000 arasında bir fiyattaydı ve bunu alırım diye kafama yazmıştım ancak neredeyse 2500 olmuş şimdi. Diğer modellere göre artısı nedir size?

Hocam, Bit kısmında Philips C-serisi monitörü yener. Piksel yoğunluğu olarak kaybeder ama ekranı daha büyük. Ama kaliteye ve gerçekçi renk istiyorsanız 4K olanı alabilirsiniz. Ama bütçe olarak sınırlıysanız ViewSonic.

Hocam, Bit kısmında Philips C-serisi monitörü yener. Piksel yoğunluğu olarak kaybeder ama ekranı daha büyük. Ama kaliteye ve gerçekçi renk istiyorsanız 4K olanı alabilirsiniz. Ama bütçe olarak sınırlıysanız ViewSonic.
Bütçeyi 3000'e kadar çıkarabilirim. Viewsonic 2000-2100'e düşerse onu, olmadı 4k modeli alırım.

Bir de bir şey sorabilir miyim? Bu monitörlerin standı ya da ayağı değiştirileiblir mi? Ben mümkün olduğunca sade ve minimal tasarımları seviyorum.

Örneğin viewsonic modelini alınca philips c serisindeki gibi sade bir ayak takılabilir mi?

Bütçeyi 3000'e kadar çıkarabilirim. ViewSonic 2000-2100'e düşerse onu, olmadı 4K modeli alırım.

Bir de bir şey sorabilir miyim? Bu monitörlerin standı ya da ayağı değiştirileibilir mi? Ben mümkün olduğunca sade ve minimal tasarımları seviyorum.

Örneğin ViewSonic modelini alınca Philips C serisindeki gibi sade bir ayak takılabilir mi?

Onun hakkında hiçbir fikrim yok. Kusura bakmayın. İnceleme videolarında görebilirsiniz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı