VXE R1 alınır mı?

3395'in SE versiyonunu ilk defa duydum. Alınacaksa normal modelr1 alınmalı ama Ajazz AJ199 ile aynı paraya geliyor. AJ199 çok daha iyi.

Mcu'su zayıf. Oraya çıkıyorsa az daha çıksın Pulsar X2 alabilir.

Hocam çok araştırdım çok sorunlu deniyor. Adamakıllı 1 kişi bile memnun değil. Ki zaten connectgame alışveriş yapılacak site değil. Wraith üzerinden alım kat kat daha mantıklı. Bizde alacaktık X2 ama bu kadar sorunlu bir fareyi connectgame üzerinden almak güzel bir tercih değil maalesef. Adamlara eski farem Darmoshark N3'ün yazılımını istedik bakan kimse yok mailler vs boş duruyor kimse bakmıyor. Mouse ta sorun çıksa muhattabın yok yani. Gittim Darmoshark'ın bilibili hesabından bulup indirmek zorunda kaldım. Anlatım vs de Çince. Şükür sorunsuz güncelledik ama adamların hali ortada. Kesinlikle connectgame den ürün almak mantıklı değil. Arkadaşın XM1r ın da sorun vardı. Bir türlü muhatap bulamadık ilgilenecek.

Son düzenleme:
3395'in SE versiyonunu ilk defa duydum. Alınacaksa normal modelr1 alınmalı ama Ajazz AJ199 ile aynı paraya geliyor. AJ199 çok daha iyi.

Hocam çok araştırdım çok sorunlu deniyor. Adamakıllı 1 kişi bile memnun değil. Ki zaten connectgame alışveriş yapılacak site değil. Wraith üzerinden alım kat kat daha mantıklı.

Türkiye'de Endgame vs satışlarını bir tek onlar yapıyor mecbur onlara kalıyoruz.

Türkiye'de Endgame vs satışlarını bir tek onlar yapıyor mecbur onlara kalıyoruz.

Endgame dışı alınacak ürün yok zaten connectgame de. Pulsar lamzu ninjutsu vs güncel sürümleriyle Wraith'te mevcut. Yedek farem M3 4K'yı ve ana farem sora 4K'yı Wraith üzerinden aldım gayet memnunum :) M3 4K yazılım güncelleme de vs gayet iyi ilgilendiler wp üzerinden.

Hocam 2K gibi fiyatlara çok çıkamam biraz daha 1000 1500 civarlarında mouse arıyorum FPS oyuncusuyum Valorant CS Apex tarzı oyunlar oynuyorum ne önerirsiniz?

Ajazz AJ199 gayet iyi bir seçim.
Mcu compx 52850 - Lamzu Atlantis, çoğu Endgame mouse ta vs mouselarda kullanıldı. 1000 Hz gayet stabil bir şekilde verebiliyor. Huano blue Shell pink dot en başarılı bulduğum Switch'lerden biri kullanılmış. Malzeme kalitesi güzel. Satın aldığın site Amazon (garanti vs sıkıntı çıkarmaz).
Kandisinin mavi versiyonunu deneme şansım oldu. Çok tatlıydı :)

Ajazz AJ199 gayet iyi bir seçim.
Mcu compx 52850 - Lamzu Atlantis, çoğu Endgame mouse ta vs mouselarda kullanıldı. 1000 Hz gayet stabil bir şekilde verebiliyor. Huano blue Shell pink dot en başarılı bulduğum Switch'lerden biri kullanılmış. Malzeme kalitesi güzel. Satın aldığın site Amazon (garanti vs sıkıntı çıkarmaz).
Kandisinin mavi versiyonunu deneme şansım oldu. Çok tatlıydı :)

Ben AJ139 ile karıştırmışım hocam kusura bakmayın, AJ199 muazzam tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı