VXE R1 Pro DPI ayarı nasıl yapılır ve alışılır?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, G300S'ten VXE R1 Pro'ya geçtim bugün. Yeni farenin DPI, Hz ayarlarıyla eski ayarları nasıl eşitlerim? Eski fareyi 1000 DPI 250 Hz kullanıyordum, elime en iyi o şekil geliyordu, bu farede aynısını yapınca da farklı oluyor. Valorant'ta vs. alışmak sıkıntı olur. Nasıl aynı yaparım ve fareye nasıl hızlı alışırım?

1708171172805.png

1708171192286.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben mouse değiştirince mousepadin solundan sağına düz şekilde hareket ettirip imlecin ekranın sonuna gelmesi için ne kadar gittiğini karşılaştırıp eşitlemiştim. İki mouse'u da bağlayıp deneyin bu şekilde.

Mousepadin sluna ve altına destek koyup buralara sıfır şekilde hizalayabilirsiniz, bundan sonra soldan sağa imleç ekranın sonuna gelene kadar gidin ve durduğu yere bir işaret koyun, yeni mouse'u da böyle olacak şekilde ayarlayın. Hareket hızlarını birbirine yakın tutarsanız daha kesin sonuç alırsınız.

Peki bir şey daha soracağım, şuan kargoda olan mousepadim var, o gelene kadar mouseu masada direkt kullansam sıkıntı olur mu? Zaten 2-3 yıldır G300S'i mousepadsiz kullanıyordum. Skaztezlerde aşınma yapıyor tabii ki ama 3 günden bir şey olmaz bence.

Peki bir şey daha soracağım, şuan kargoda olan mousepadim var, o gelene kadar mouseu masada direkt kullansam sıkıntı olur mu? Zaten 2-3 yıldır G300S'i mousepadsiz kullanıyordum. Skaztezlerde aşınma yapıyor tabii ki ama 3 günden bir şey olmaz bence.
Sıkıntı olmaz 3 günden, hassasiyet içinise yukarıda dediğim yöntem ile yapabilirsiniz. Ben böyle yaptım birebir aynısı oldu eski mouse ile.

Sıkıntı olmaz 3 günden, hassasiyet içinise yukarıda dediğim yöntem ile yapabilirsiniz. Ben böyle yaptım birebir aynısı oldu eski mouse ile.
Sağolun hocam bir deneyeyim, şimdilik 1050 DPI, 1000 Hz iyi gibi geldi.

Geri
Yukarı