VXE R1 Pro Max vs VGN Dragonfly F1 Pro Max

• Konuyu başlatan Kxaan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 836

Kxaan

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Delux M800 Ultra almıştım ama teslimat süresi ve birkaç şeyden dolayı iptal ettim. Bütçeyi arttırıp bu ikisine yöneldim, hangisi daha iyidir? Claw tutuyorum, 18cm elim.

F1 modelinde Pro'ya göre Pro Max daha fazla batarya sunuyor sadece anladığım kadarıyla.
R1 modelinde ise Huano ve Kailh micro switch farklılığı var ve fiyatı 200TL daha ucuz.

Son düzenleme:
İkisi arasından dragonfly.
Şuna da bir bakılabilir.
Pil ve 82gr olmasından dolayı çekiniyorum.

VXE shape olarak bana daha güzel görünüyor ve coating olarak AAA markalar gibi, Çinli bir üretici gibi değil. O yüzden onu öneririm. Malzeme kalitesi iyi.

Delux M800 Ultra almıştım ama teslimat süresi ve birkaç şeyden dolayı iptal ettim. Bütçeyi arttırıp bu ikisine yöneldim, hangisi daha iyidir? Claw tutuyorum, 18cm elim.

F1 modelinde Pro'ya göre Pro Max daha fazla batarya sunuyor sadece anladığım kadarıyla.
R1 modelinde ise Huano ve Kailh Micro Switch farklılığı var ve fiyatı 200TL daha ucuz.

Claw için R1 Pro Max fingertip için F1 Pro Max bu arada farenin 4K alıcısını almazsan 2 fareyi de sadece 1000 Hz olarak kullanabilirsin swar50 koduyla indirim alabilirsin.

R1 Pro Max stokta sadece beyaz olanı kalmış. Elimde normalin üstünde terleme var. Sıkıntı çıkarır mı?

VGN F1 Pro pil ömrü pek iyi değil ama 15 dakika kablolu şekilde kullanırken pili Full yapıyor. 2000Hz için konuşuyorum 1000Hz kullanımda gayet yeterli pil. Ben 5 aydır falan kullanıyorum ve bir tane F1 Pro Max modelinden almayı ve yedeklemeyi düşünüyorum. Ucuzken 2 tane almadığıma pişmanım.

39gr mouse denedin magnezyum olan dışı. Kontrol edemedim çok hafif olduğu için benim reflexlerim yetmedi sanırım rahat edemedim. 45-55gr arası bana ideal geliyor claw tutuş için. VGN F1 Pro 1000Hz için Max versiyon ise 2000Hz ve 4000Hz için önerilir benim düşüncem.

Geri
Yukarı