VXE R1 Pro vs Delux M800 Ultra vs VGN Dragonfly F1 Pro

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Logitech G Pro Hero Wireless kullanıyorum, 4-5 senesini doldurdu. Sağ sol clicklerinde en ufak sorun yok fakat tekerleği çoğu zaman tek kez aşağı çekmeme rağmen 2 kez çekiyor. Bu sorun artık fazlasıyla yordu. O yüzden değiştirmek istiyorum. Shape olarak şuanki fareme alıştım ve tekrar bu tarz almak isterim ama Delux'un görüntüsü de gayet hoş gözüküyor, denemeye değer diye düşünüyorum.

Linkteki 3 mousetan hangisini tercih etmeliyim.

delux <<<tavsiyem Delux 4K Ultra. Ben bugün sipariş verdim Amazon'dan yaptığım araştırmalar sonucu kesinlikle öneri aldığım ve tavsiye edilen bir fare ve attıklarına benzediği için ki sen de Delux biliyorsun zaten yabancı gelmez sana bence bir bakmanı tavsiye ederim link;

delux <<<tavsiyem Delux 4K Ultra. Ben bugün sipariş verdim Amazon'dan yaptığım araştırmalar sonucu kesinlikle öneri aldığım ve tavsiye edilen bir fare ve attıklarına benzediği için ki sen de Delux biliyorsun zaten yabancı gelmez sana bence bir bakmanı tavsiye ederim link;
Sağol dostum VXE R1 Pro aldım, cumartesi kullanmaya başladım genel olarak memnunum. Biraz şarjı sorun olabilir ama şuan 20%lerde. Full şarj etmeden direk kullanmaya başladığım içindir belki de. Onun haricinde memnunum yani.

Logitech harici orta-küçük boy farelerin pilleri max 1 hafta gidiyor zaten.
1 haftayı devirse kafi zaten. G Pro Hero Wireless'tan geçtim onun şarjı en az 10 gün gidiyordu, ondan iki eksisi var biri şarjı biri de malzeme kalitesi. İnsanlar forumda çok sallıyor yok o paraya Logitech çok pahalı vs ama malzeme kalitesi olarak logitech kat kat üstünde bu ürünlerin maalesef.

Malzeme kalitesi konusunda evet geriler. Bende Ajazz AJ199'dan Logitech GPX 2'ye geçtim.
Grip tape ile kullanmayı deneyebilirsiniz.

Malzeme kalitesi konusunda evet geriler. Bende Ajazz AJ199'dan Logitech GPX 2'ye geçtim.
Grip tape ile kullanmayı deneyebilirsiniz.
Zaten yanında grip tape gönderiliyormuş hoş bir takım, onu taktım direk ürün güzel ya kesinlikle itirazım yokta, forumda logitech kötüleyenler sadece rakamsal değerlerle yargıladığı için bende herhalde malzemesi de iyi diyordum ama yok yani. Logitech vb. markalar ürüne sağlamlıkta katıyormuş. Bakalım ne kadar götürecek. Logitech orta tuşu aşağı çekerken genelde takılı kalıp 2 kere çekiyor sıkıntısı var diye 1 senedir artık değiştirdim. Yoksa hala kullanmak isterdim. 4.5 seneyi devirdi valla.

Sensör farkı değil de, Switch'ler ve ağırlık olarak geri kalıyor. Fiyatı da yüksek olunca çok mantıklı değil Logitech. Lakin malzeme kalitesi konusunda önde tabii ki.
Switch tamiri yapan yerler var. Matfix customs ve kdacables.

Konuyu hortlatmış olayım. Hocam mouseden memnun musunuz? Bende aynı mouseler arasında kaldım. Sadece Delux M800 Ultra pil süresinden dolayı çok cazip geliyor.

Konuyu hortlatmış olayım. Hocam mouseden memnun musunuz? Bende aynı mouseler arasında kaldım. Sadece Delux M800 Ultra pil süresinden dolayı çok cazip geliyor.
Aslında pil kısmında da çok sıkıntı yok. Ürünün yazılımıyla alakalı muhtemelen çünkü ilk başlarda hızlı gidiyor gibi görünüyor ama mouse total olarak günlük ortalama 5-6 saati 1 haftadan fazla sürede götürüyor gibi duruyor. En azından benim gözlemlerimde. He ama gününün en az 6-8 saatini pcde ve oyun oynayarak geçiriyorsanız belki daha erken bitirebilir şarjı, o tarafta da Delux öne geçebilir. Bataryası dışında kesinlikle güzel ürün.

Geri
Yukarı