Hediye VXE R1 SE Wireless Mouse

Katılıyorum.
Ayrıca hocam bir de mümkünse demişsiniz. Anlamadım tam. Orta-üst dediğiniz mouse tam olarak neleri kapsıyor? 3 yıl önce aldığım ömrü bitmeye yaklaşmış mouse'ta sayılır mı yani? Neyse kazanırsak atarız ekipmanlarımızı.

Kafamda bir model sınırı belirlemedim. Anlarsınız işte, ihtiyacı olan, severek kullanacak birisine gitsin istiyorum. Kötü faresi olan birine gitsin.

Kafamda bir model sınırı belirlemedim. Anlarsınız işte, ihtiyacı olan, severek kullanacak birisine gitsin istiyorum. Kötü faresi olan birine gitsin.
Anladım hocam. Umarım ihtiyacı olan birine (ben dahil :D) çıkar. Bu arada kargo sahibindende ucuza geliyor derken? Anlamadım nasıl yani?

Anladım hocam. Umarım ihtiyacı olan birine (ben dahil :D) çıkar. Bu arada kargo sahibindende ucuza geliyor derken? Anlamadım nasıl yani?

Kargo 200 TL civarı tutar normalde. Sahibinden.com'da Param Güvende sisteminin kargosunu kullanırız. 91 TL'ye geliyor öyle. 1 TL'ye ilan açıyorum, satın alıyor. O şekilde.

Bu biraz iyi niyeti kotuye kullanmak oluyor ama. Yarin bir gun sahibinden buna mudahale edebilir.

Kötüye kullanılan bir şey yok kargoyu kendiniz ödüyorsunuz Param Güvende sadece 3 gün süre tanıyor onun dışında satıcıyı zaten korumayan bir sistem kargoyuda kendimiz ödediğimiz için aslında Sahibinden'in bir görevi neredeyse yok parayı havuzda tutmak dışında.

Kötüye kullanılan bir şey yok kargoyu kendiniz ödüyorsunuz Param Güvende sadece 3 gün süre tanıyor onun dışında satıcıyı zaten korumayan bir sistem kargoyuda kendimiz ödediğimiz için aslında Sahibinden'in bir görevi neredeyse yok parayı havuzda tutmak dışında.

Soz konusu kargo ucreti. Direkt adrese gonderim yaparsa dedigi gibi 200 TL civari ucret cikiyor ama sahibinden uzerinden yollarsa 90 kusurmus. Bu biraz iyi niyeti suistimal etmek sayilir ondan dolayi dedim.

Katılım çok az. Haydi bakalım. Şanslar yüksek. 20-30 kişi katılır diyordum.

Geri
Yukarı