VXE V1 nasıldır?

Bütçe
1500

751570

Picopat
Merhaba, VXE V1 kulaklığını kullanan kişilerin tecrübelerini merak ediyorum. Detaylı analizini yapacak eski kullandığı kulaklıkları ile kullanım alanlarına göre kıyaslayıp detaylandırabilecek kişiler var mı? İnceleme videolarını izledim fakat istediğim cevapları çok bulamadım açıkçası.

Merhaba, VXE V1 kulaklığını kullanan kişilerin tecrübelerini merak ediyorum. Detaylı analizini yapacak eski kullandığı kulaklıkları ile kullanım alanlarına göre kıyaslayıp detaylandırabilecek kişiler var mı? İnceleme videolarını izledim fakat istediğim cevapları çok bulamadım açıkçası.
Fiyatına göre kablosuz bandında rakipsiz diyebiliriz fakat şuan stok yok maalesef. Bende stok bekliyorum.

Fiyatına göre kablosuz bandında rakipsiz diyebiliriz fakat şu an stok yok maalesef. Bende stok bekliyorum.
Ben Arctis Prime kullanıyorumda güzel ise kablosuza geçerim dedim. Bir düşüş hisseder miyim onda bir tık kararsızım. Alıp memnun kalmayan bir kişi gördüm kullanan sayısıda az, içerikte çok övülmüş hiç kötü yanı söylenmeden sponsorlu geldi gözüme bir tık.

Yeni konular

Geri
Yukarı