H2002p vs VXE V1

Bütçe
1000-1500
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Aslında en başta tercihim H2002p idi ve fiyatı da daha uygun fakat VXE V1 herkes önermeye başlayınca buraya başvuruyorum işte.
Bütçe konusunda H2002p daha uygun. VXE V1 stokları bitti geri geldiğinde muhtemelen fiyatı artacak. Bir de yeni çıkan bir ürün kronik sorunu falan var mıdır bilen yok. Şarj konusunda da tedirginim biraz. Tek şarjda ne kadar götürür? Bir de bilgisayarım masaüstü bağlantıyı nasıl yapacağım? soruları tek tek yanıtlarsanız sevinirim. @SF24 @SadeceYiğit @Kaan Diktaş @Error

Bu iki kulaklık arasında kaldım. Aslında en başta tercihim H2002p idi ve fiyatı da daha uygun fakat VXE V1 herkes önermeye başlayınca buraya başvuruyorum işte.
Bütçe konusunda H2002p daha uygun. VXE V1 stokları bitti geri geldiğinde muhtemelen fiyatı artacak. Bir de yeni çıkan bir ürün kronik sorunu falan var mıdır bilen yok. Şarj konusunda da tedirginim biraz. Tek şarjda ne kadar götürür? Bir de bilgisayarım masaüstü bağlantıyı nasıl yapacağım? soruları tek tek yanıtlarsanız sevinirim. @SF24 @SadeceYiğit @Kaan Diktaş @Error

H2002P aldım. Mikrofonu çok tatmin etti.

Bağlantıyı kendi dongleı var 2.4GHz onu takıyorsun ve direkt olarak bağlanıyor + sıfır gecikme. Kronik sorun olarak yazılımsal olduğuna emin olduğum bir problemi var; mikrofonda gürültü engelleme işini o kadar abartmışlar ki bazen konuşanın sesini bile algılamıyor ses bozuluyor 3-5 saniye sonrasında da düzeliyor. H2002P kablolu bi defa sen kablolu mu istiyorsun kablosuz mu ona emin ol ki ben tercihimi kablosuzdan kullandım istediğim gibi kalkıp gidiyorum yatağıma uzanıyorum PC'ye hiçbir şekilde bağımlı kalmadan. Öneririm. Şarjı 2 gün falan gidiyor full kullanımda ama şarjda kullanım yapamıyorsun onun için de 5 dakika şarjla 45dk. falan kullanabiliyorsun. Hem üretici hem satıcı firma olan wraith ile görüştüm ben firmware desteği getirecekler onu bekliyoruz bakalım şu mikrofon işi için.

+ yine artı olarak hem sesi hem mikrofon kalitesi fiyatına göre fersah fersah iyi. özellikle boost moduna alınca (mic tuşuna basılı kalarak) dehşet bir ses seviyesine ulaşıyor ve seste bozulma olmadan.

Bağlantıyı kendi dongleı var 2.4GHz onu takıyorsun ve direkt olarak bağlanıyor + sıfır gecikme. Kronik sorun olarak yazılımsal olduğuna emin olduğum bir problemi var; mikrofonda gürültü engelleme işini o kadar abartmışlar ki bazen konuşanın sesini bile algılamıyor ses bozuluyor 3-5 saniye sonrasında da düzeliyor. H2002P kablolu bi defa sen kablolu mu istiyorsun kablosuz mu ona emin ol ki ben tercihimi kablosuzdan kullandım istediğim gibi kalkıp gidiyorum yatağıma uzanıyorum PC'ye hiçbir şekilde bağımlı kalmadan. Öneririm. Şarjı 2 gün falan gidiyor full kullanımda ama şarjda kullanım yapamıyorsun onun için de 5 dakika şarjla 45dk. falan kullanabiliyorsun. Hem üretici hem satıcı firma olan wraith ile görüştüm ben firmware desteği getirecekler onu bekliyoruz bakalım şu mikrofon işi
için.
Bir abimiz kalite istiyorsan kablolu al demişti ama o eskide kaldı diyorlar. Ses ve mikrofon kaliteleri benzer ise VXE V1 düşüneceğim.
V1'in stoğunu beklerken ağaç olmaya bence pek gerek yok gibi.
H2002P alınır.
Şuan aciliyeti yok. Kullandığım kulaklık cidden sorun olmaya başladı, pedleri, mikrofonu. Baya kalitesiz bişey kullanıyorum yani frisby markaydı galiba.
@omerdesouza Wraith ile stok hakkında görüştün mü? Sizce tahmini ne zamana gelir? Bir de birisi inceleme yapmış kulaklık hakkında ama profiller arası geçiş yaparken çince sesler geliyormuş. Ne alaka?

Bir abimiz kalite istiyorsan kablolu al demişti ama o eskide kaldı diyorlar. Ses ve mikrofon kaliteleri benzer ise VXE V1 düşüneceğim.

Şuan aciliyeti yok. Kullandığım kulaklık cidden sorun olmaya başladı, pedleri, mikrofonu. Baya kalitesiz bişey kullanıyorum yani frisby markaydı galiba.
@omerdesouza Wraith ile stok hakkında görüştün mü? Sizce tahmini ne zamana gelir? Bir de birisi inceleme yapmış kulaklık hakkında ama profiller arası geçiş yaparken çince sesler geliyormuş. Ne alaka?
Çünkü çin malı 😄 Ben tüm sesli komutları öğrendim sağ olsun artık çince de biliyorum... Stok işini ilk parti bitince sormuştum ben bu biten 2. parti herhalde. H2002P'de güzel kulaklık ama kablosuzun keyfi bambaşka.

V1'in H2002p kadar iyi olacağını zannetmiyorum.
Hocam çoğu kişi çok fark yok diyor. Zaten şuan kullandığım kulaklığın ses kalitesi ve mikrofonu pek iyi değil. İkisinden biri bana muhtemelen daha iyi gelecek her türlü. Şuan https://www.hepsiburada.com/frisby-fhp-g1490b-hx6-7-1-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000NIX81
Bunu kullanıyorum ama baya eskiden almıştım pedleri falan yırtıldı mikrofonu da cızlamaya başladı. Çok fark olur mu sizce biraz da kablosuz'un rahatlığını da istemiyor değilim çok fark yok ise. @Error

Hocam çoğu kişi çok fark yok diyor. Zaten şu an kullandığım kulaklığın ses kalitesi ve mikrofonu pek iyi değil. İkisinden biri bana muhtemelen daha iyi gelecek her türlü. Şu an https://www.hepsiburada.com/frisby-fhp-g1490b-hx6-7-1-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000NIX81
Bunu kullanıyorum ama bayağı eskiden almıştım pedleri falan yırtıldı mikrofonu da cızlamaya başladı. Çok fark olur mu sizce biraz da Kablosuz'un rahatlığını da istemiyor değilim çok fark yok ise. @Error

Ben olsam Cloud Core alırdım. 1600TL'ye düşüyor arada.

Geri
Yukarı